Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Zgubiła pierścionek zaręczynowy na nartach. Mąż odszukał go po 6 miesiącach

22

Mieszkanka Missouri zgubiła pierścionek zaręczynowy w czasie urlopu w Kanadzie. Jej mąż po pół roku wrócił w to samo miejsce i odnalazł biżuterię ukochanej.

Zgubiła pierścionek zaręczynowy na nartach. Mąż odszukał go po 6 miesiącach
(twitter.com, USA News)

Przez trzy godziny gołymi rękoma szukali pierścionka. Drew Huskey i jego żona Qian „Emily” Yang z Missouri w październiku zeszłego roku byli na wycieczce w Kanadzie. Z powodu śnieżycy utknęli w korku na około 11 godzin. Yang wyszła z samochodu i wpadła w wielką hałdę śniegu. Kiedy się z niej wygramoliła, nie miała już pierścionka zaręczynowego.

Pomyślałem wtedy: "Wrócę tu, żeby znaleźć ten przeklęty pierścień". Miejscowi powiedzieli mi, że śnieg topnieje w maju, więc postanowiłem przyjechać trochę później - wspomina Huskey.

Utrzymał swój plan w tajemnicy. Huskey powiedział żonie, że jedzie na wycieczkę z kolegami, a tak naprawdę poleciał z powrotem do Kanady. Za radą znajomych skontaktował się z poszukiwaczami zrzeszonymi na portalu "The Ring Finders". Do pomocy zgłosili się Syd Kanten i Tylor Kanten, ojciec i syn mieszkający w pobliżu miejsca, w którym Yang zgubiła pierścionek.

Zobacz też: Ratunku! Utknąłem. Rozbrajające nagranie

Po dwóch godzinach poszukiwań wykrywacz metalu Tylora przestał działać. Idąc po drugą baterię zobaczył coś błyszczącego na ziemi i podał mi to ze słowami: "Czy nie tego pierścionka szukamy?". To by on - relacjonuje Huskey.

Podarował go żonie na trzecią rocznicę ślubu. Zachwycony Huskey oddał pierścionek do salonu jubilerskiego do oczyszczenia i schował go do oryginalnego pudełka. Wart około 10 tys. dolarów pierścień wrócił na palec Yang, która ze szczęścia przeszlochała równo godzinę.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić