REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski14.04.19 (15:28)

Złapał złodzieja w sklepie. To, co zrobił, zaskoczyło wszystkich

Tego się nie spodziewał. Złodziej w sklepie w USA został przyłapany na gorącym uczynku, ale właściciel nie wezwał policji. Zamiast tego dał mu jedzenie. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
screen / 13abc

Rzecz działa się w sklepie 7-Eleven w Toledo w stanie Ohio. Jeden z pracowników zawiadomił właściciela sklepu, Jaya Singha, o podejrzanie zachowującym się nastolatku. Pan Singh szybko spojrzał na monitoring, po czym podszedł do mężczyzny i zapytał, dlaczego kradnie.

Odpowiedział, że jest głodny i kradnie dla siebie i swojego młodszego brata. Powiedziałem wtedy: "Chcesz jedzenia? Dam ci jedzenie. To nie problem" – relacjonuje właściciel sklepu w rozmowie z telewizją 13abc.

REKLAMA

Pan Singh dał nastolatkowi pizzę, kanapki i inne produkty. Nie chciał za nie pieniędzy. Nie zadzwonił też na policję. Wyjaśnił, że wzywanie służb nie miało sensu, a on na podarowaniu komuś kilku produktów nie zubożeje.

Zobacz też: Głodny złodziej

To młody dzieciak. Od tej pory miałby kartotekę i uchodziłby za złodzieja. Nie mógłby już nic zrobić ze swoim życiem, nie dostałby dobrej pracy – stwierdził.

Właściciel ma nadzieję, że nastolatek zapamięta tę lekcję. Chciałby, żeby kiedyś sam zrobił coś dobrego dla innnych, Internauci chwalą go za taką postawę. Jeden z nich, Cedric Bishop, był świadkiem całej sytuacji i opisał ją później na Facebooku.

On ma olbrzymie serce. Zrobił coś pięknego. Inaczej ten młody człowiek byłby już przestępcą – powiedział.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij