Piotr Kalsztyn| 

Złapali seryjnego mordercę. Ukrywał ciała w doniczkach

67

Bruce McArthur z Toronto ma na koncie pięć morderstw. Śledczy spodziewają się, że liczba ujawnionych ofiar wzrośnie.

Złapali seryjnego mordercę. Ukrywał ciała w doniczkach
(Facebook.com)

*66-letni mężczyzna odpowiada za 5 zabójstw. *Początkowo sądzono, że jego motywem jest homofobia. Pierwsze ofiary pochodziły z dzielnicy Toronto zamieszkałej przede wszystkim przez osoby homoseksualne.

Informacje o kolejnych zbrodniach nie pasują jednak do tego profilu. W tym tygodniu ujawniono szczegóły o kolejnych trzech ofiarach zbrodniarza. Wszystkie osoby były uznawane za zaginione.

Wierzymy, że McArthur dokonał więcej zbrodni. Nie mamy pojęcia, ile ich jeszcze odkryjemy – powiedział sierżant Hank Idsinga z wydziału zabójstw.

Ciała ofiar ukrywał w ogromnych donicach z kwiatami. Policjanci znaleźli ludzkie kości w domu pary, której ogrodem opiekował się McArthur – informuje Toronto Star. Morderca pracował tam od wielu lat w zamian za udostępnienie garażu. W tym czasie szczątki swoich ofiar umieszczał w donicach z begoniami i winoroślą. Miały one wysokość 1 metra i obwód wielkości opony traktora.

Zobacz także: Zobacz także: Zagadka zbrodni sprzed 17 lat rozwikłana

Policjanci znaleźli w donicach szczątki trzech różnych osób. Wciąż trwają poszukiwania kolejnych ciał. Śledczy przeszukali już większość z 30 posesji, w których pracował McArthur.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić