Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Barbara Jaros05.11.18 (19:34)

Zmagania niedźwiadka hitem sieci. "Najlepsza lekcja rodzicielstwa"

Na nagraniu widać niedźwiadka usiłującego wspiąć się po stromym, oblodzonym klifie. Podczas gdy maluch raz za razem się zsuwa, jego matka tylko przygląda się zmaganiom.
ViralHog / Youtube.com

Film został udostępniony w mediach społecznościowych miliony razy. Wielu internautów zachwyca się determinacją niedźwiadka i opisuje materiał jako "doskonałą poniedziałkową motywację". Miliarder Anand Mahindra napisał na Twitterze, że matka pozwalająca, by jej młode "postarało się bardziej" daje "najlepszą lekcję rodzicielstwa".

Nagranie wywołało też kontrowersje. Roznieciła je Ziya Tong, osobowość telewizyjna i członek Royal Canadian Geographical Society, która podzieliła się nim jako pierwsza. Prezenterka uznała, że film nagrany w obwodzie magadańskim w Rosji stanowi książkowy przykład niewłaściwego używania dronów. Zdaniem jej i wielu internautów niedźwiedzie usiłują uciec przed urządzeniem.

REKLAMA

Dorosłe zwierzę jest wystarczająco silne, by wspiąć się na szczyt. Maluch radzi sobie o wiele gorzej. W pewnym momencie prawie dociera do celu. Matka wyciąga do niego łapy, jednak efekt jest odwrotny do zamierzonego. Niedźwiadek spada niżej niż wcześniej. Nie traci jednak determinacji. W końcu znajduje drogę wydeptaną już przez matkę i udaje mu się do niej dołączyć.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Gonił ich niedźwiedź. Nagranie z kamerki

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij