Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Beata Kruk
|
aktualizacja

Znana sieciówka poskąpiła na grafika? Internauci kpią bezlitośnie

1
Podziel się:

Zdaniem użytkowników mediów społecznościowych grafika na świątecznych kubkach McCafé w USA wygląda jak osoba prezentująca swoje pośladki.

Znana sieciówka poskąpiła na grafika? Internauci kpią bezlitośnie
(twitter.com)

Zdjęcia niefortunnych kubków stały się prawdziwym hitem Reddita. Internauci nie pozostawili na firmie McDonald's suchej nitki, zwłaszcza, że do grafiki dołączono podpis "Warmest Greetings", czyli "Najgorętsze życzenia". W świetle jej dwuznacznego kształtu nabiera on szczególnego wydźwięku. Najwięcej osób zastanawiało się jednak, co przedstawia rysunek.

Wzorek na kubkach z McCafé to tak naprawdę rękawiczki. Otoczone przez serduszka, płatki śniegu i gwiazdki miały przywodzić na myśl atmosferę zimy i świąt. Jednak internauci zgodnie podkreślają, że w dalszym ciągu widzą na kubkach wyłącznie wypięte pośladki, a ich skojarzenia dalekie są od bożonarodzeniowej sielanki.

Przedstawiciele McDonald's na razie nie skomentowali graficznej wpadki firmy. Użytkownicy Twittera żartują, że dzięki kontrowersyjnej grafice hasło reklamowe "I'm lovin' it" nabrało zupełnie nowego znaczenia.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
asa
6 lat temu
Czyli to ,co zjesz -idzie w doope hehehe
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić