Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski13.02.18 (09:17)

Zobaczył w kryształowej kuli coś niepokojącego. Jasnowidz zginął w katastrofie An-148

Jego partnerka twierdzi, że Ilja Stawski mógł przewidzieć katastrofę samolotu, który rozbił się pod Moskwą.
Twitter

Twierdzi, że widok miejsca katastrofy znała już z opisu nieżyjącego partnera. Mężczyzna miał zobaczyć w swojej kryształowej kuli niepokojącą wizję, ale nie potrafił jej rozszyfrować. Twierdził, że artefakt pokazuje wielu policjantów na otwartym terenie.

Widziałam potem miejsce wypadku, wyglądało zupełnie jak z wizji Ilji. Tam też było mnóstwo policji – wyznała kobieta.

REKLAMA

Jasnowidz przyleciał do Moskwy na świętowanie swoich 33. urodzin, po czym musiał nagle wrócić do Orska. W rozmowie z mediami jego partnerka przyznała, że dostała wiadomość od mężczyzny tuż po starcie samolotu An-148. Miał źle się czuć na pokładzie. "Pisał, że maszyna jest pełna i że nogi mu się nie mieszczą".

Zdaniem przyjaciół, Ilja Stawski „pomagał ludziom odnaleźć siebie” i zajmował się wróżeniem oraz tworzeniem amuletów - informuje Wprost.

W katastrofie zginęło 71 osób, w tym 6 członków załogi. Antonov-148 należał do Saratowskich Linii Lotniczych. Leciał z Moskwy do miasta Orsk, położonego w południowej części Uralu. Już po dwóch minutach od startu zaczął szybko tracić wysokość, aż w końcu uderzył o ziemię. Nikt nie przeżył katastrofy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij