Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

"Zombie Angelina" zaraziła się koronawirusem w więzieniu

6
Podziel się:

Organizacja zajmująca się ochroną praw człowieka oraz prawnicy "Zombie Angeliny" twierdzą, że kobieta zaraziła się koronawirusem w więzieniu w Iranie. 22-letnia gwiazda mediów społecznościowych ma oddychać za pomocą respiratora.

"Zombie Angelina" jest zakażona koronawirusem.
"Zombie Angelina" jest zakażona koronawirusem. (Instagram)

Amerykańskie Centrum Praw Człowieka w Iranie twierdzi, że "Zombie Angelina" zaraziła się koronawirusem w więzieniu. Jej prawnicy przekazali, że oddycha za pomocą respiratora.

Urzędnicy więzienni w Teheranie zaprzeczyli, że gwiazda Instagrama zachorowała na COVID-19, jednak prawnicy są przekonani, że to kłamstwo. Już wcześniej prosili o wypuszczenie 22-letniej Sahar Tabar z więzienia w związku z wybuchem epidemii koronawirusa. Sędzia odmówił jednak zwolnienia za kaucją.

Uważamy, że to niedopuszczalne, że ta młoda kobieta zaraziła się koronawirusem w tych okolicznościach, podczas gdy jej nakaz zatrzymania został przedłużony w czasie jej pobytu w więzieniu - powiedział prawnik Payam Derafshan.

"Zombie Angelina" trafiła do więzienia w ubiegłym roku

"Zombie Angelina" została aresztowana w październiku ubiegłego roku podczas ogólnokrajowych represji wobec celebrytów z Instagrama. Postawiono jej szereg zarzutów m.in. o bluźnierstwo, podżeganie do przemocy i zachęcanie młodych ludzi do korupcji.

Sahar Tabar przykuła uwagę mediów w 2018 r. Nazywano ją "sobowtórką" Angeliny Jolie lub "Zombie Angeliną". Instagram, dzięki któremu stała się sławna, to jedyna duża aplikacja społecznościowa, która jest dostępna w Iranie. Twitter i Facebook są w tym kraju zakazane.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Więźniowie szyją maseczki. "Dobowa produkcja nie jest taka mała"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(6)
Brrrrrr
2 lata temu
Ta ona straszy wyglądem a nie wirusem. Nie ma takiej ilości alkoholu żebym się miał ja czepić.
Lucas
2 lata temu
No to rzeczywiście z niej gwiazda ale gasnąca.
sdfg
2 lata temu
No to będzie prawdziwą zombi
gwiazda
2 lata temu
gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda
Bimbo
2 lata temu
Wszystkie maseczki bez węgla N95 można sobie powiesić na ...haku.
Jam
2 lata temu
No i kto jej za to da odszkodowanie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić