Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Biedronka znów to robi. "Limit dzienny - 12 opakowań"

8

Dzieje się w Biedronce! Popularny dyskont wprowadził sporo godnych uwagi promocji. Okazje obowiązywać będą już tylko w sobotę (18 maja). Na czym można zaoszczędzić podczas wizyty w Biedronce? Podpowiadamy.

Biedronka znów to robi. "Limit dzienny - 12 opakowań"
Biedronka znów to robi. "Limit dzienny - 12 opakowań" (Getty Images, Piotr Malecki)

Sobota (18 maja) to ostatni moment, by skorzystać z rozmaitych promocji w Biedronce. Ciekawych propozycji tradycyjnie nie brakuje. Na uwagę zasługuje choćby promocja na wszystkie jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka. Na drugi, tańszy produkt uzyskasz 30 proc. taniej.

Jest też promocja na cukier 1 kg różnych marek (Sweet Family, Polski Cukier, Królewski, Diamant). Jeżeli weźmiesz trzy sztuki, to za jedną zapłacisz 2,99 zł. Limit dzienny to 30 opakowań (maks. 10 opak. gratis) na kartę Moja Biedronka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Luna o Eurowizji, hejcie i swoim samopoczuciu. "To były takie igrzyska śmierci"

Przewidziano poza tym promocję na mleko UHT 3,2 proc. tłuszczu marki Mlekovita o pojemności 1 litr. Cena promocyjna przy zakupie trzech opakowań wynosi 2,45 zł za litr, co stanowi obniżkę o 41% w porównaniu do regularnej ceny 4,19 zł za opakowanie.

Limit dzienny - 12 opakowań na kartę Moja Biedronka.

Biedronka szaleje. Ależ promocje!

Niewątpliwie na uwagę zasługuje również promocja na opak. 500 g borówek amerykańskich. Tutaj cena to 14,99 zł. Zainteresować może także kilogramowe opakowanie sera żółtego Gouda w plastrach marki Światowid. Obecna cena to 16,99 zł. Limit dzienny to jedno opakowanie na kartę Moja Biedronka.

A może robisz grilla i chcesz zaoszczędzić na kiełbasie? Także i w tym przypadku Biedronka ma coś dobrego. Chodzi o promocję 1+1 gratis na wszystkie kiełbasy marki Morliny.

Limit dzienny - 2 produkty (maks. 1 gratis) na kartę Moja Biedronka.

Olej rzepakowy Kujawski (2 l) zgarniesz za 11,58 zł. W tym przypadku obniżono cenę regularną aż o 40 proc.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić