Ciężarówka Coca-Coli w Polsce. Znamy trasę

14

Kiedyś była obiektem westchnień podczas oglądania reklamy w telewizji, obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem w Polsce przed Bożym Narodzeniem. Ciężarówka Coca-Coli, bo o niej mowa, już wkrótce wyruszy w świąteczną trasę. W pierwszej kolejności odwiedzi Słupsk. Gdzie dotrze później? Oto szczegóły.

Ciężarówka Coca-Coli w Polsce. Znamy trasę
Ciężarówka Coca-Coli w Polsce. Znamy trasę (Pixabay, Alexandru Calta)

W latach 90. ciężarówka Coca-Coli w reklamie telewizyjnej była zwiastunem nadchodzących świąt. Od jakiegoś czasu Polacy mogą zobaczyć charakterystyczny pojazd na żywo. Towarzyszy mu zwykle szereg atrakcji dla najmłodszych. To właśnie ich ucieszy wiadomość, że znana jest już trasa czerwonego samochodu, jaką pokona on w Boże Narodzenie 2023.

Ciężarówka Coca-Coli w Polsce. Znamy trasę

Tym razem ciężarówka Coca-Coli zawita do Słupska (2 grudnia), Gniezna (9 grudnia), Lublina (16 grudnia) i Warszawy (22 grudnia). Na tym jednak nie koniec. Producent popularnego napoju chce dać szansę jeszcze jednemu miastu. W nim czerwony pojazd wraz ze świętym Mikołajem pojawi się 20 grudnia.

W jakim dodatkowym mieście pojawi się ciężarówka Coca-Coli? Decyzja należy do internautów, którzy mogą oddawać głosy w specjalnym głosowaniu. Do wyboru są Bytom, Chorzów, Leszno, Elbląg, Białystok, Bochnia i Lubin. Głosować można poprzez aplikację Coca‑Cola.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Atak zimy na Bałkanach. Miasta i wsie odcięte od świata, są ofiary

- Świąteczna trasa ciężarówki to już kultowy element przedświątecznego kalendarza, a tym samym wspólnego radowania się w oczekiwaniu na święta. W tym roku mamy nadzieję ponownie przywołać prawdziwą magię przypominając, że nawet najmniejsze akty dobroci mogą rozgrzać serca i zjednoczyć ludzi - mówi Weronika Lipińska, Senior Brand Manager w Coca-Cola.

Głosowanie w aplikacji mobilnej Coca-Coli rozpoczęło się 15 listopada i potrwa do 5 grudnia do godz. 23.59. Wpływ na wynik może mieć każdy, pod warunkiem ukończenia 13 roku życia. Jeden użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów.

Wyniki ogłoszone zostaną już 6 grudnia na oficjalnym profilu na Facebooku Coca-Coli oraz w aplikacji Coca-Cola w zakładce "News".

Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić