BOB| 

Darmowe piwo w Biedronce. Polacy uwielbiają takie promocje

42

Wybrane piwa butelkowe i puszkowe zostały objęte nową promocją w Biedronce. Można sporo zaoszczędzić przy zakupie większych ilości.

Darmowe piwo w Biedronce. Polacy uwielbiają takie promocje
Nowa promocja na piwo w Biedronce (Unsplash.com)

To jedna z tych promocji, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Wielu Polaków uważnie śledzi moment, kiedy przeceny dotykają napoje alkoholowe. Tym razem Biedronka kusi klientów, którzy lubią piwo.

Promocja na piwo w Biedronce

Od razu trzeba zaznaczyć, że nowa oferta obejmuje tylko wybrane produkty. Przeceny są na tyle duże, że opłaca się kupić większe ilości. Jak to wygląda w praktyce?

Piwo Budweiser Budvar (500 ml) teraz kosztuje 2,89 zł. To oznacza, że kupując sześć sztuk, jedna z nich jest za darmo. Taką samą korzyść zyskamy przy sześciu piwach Tyskie Gronie (330 ml), które kosztują 1,79 zł za sztukę.

Sporo można zaoszczędzić na piwie Garage Hard Lemon (400 ml), które przeceniono na 3,49 zł. Z kolei cena Lech Free Lager (330 ml) spadła do 2,49 zł, co oznacza, że przy sześciu sztukach jedno jest za darmo.

Promocja obejmuje także piwa w puszce. W 12-pak Carslberga (500 ml) i Okocim Jasne (500 ml) za jedną sztukę zapłacimy 1,99 zł. Z kolei kupując 12-pak Tyskie Gronie (500 ml), jedna puszka kosztuje 2,39 zł. O dziesięć groszy drożej kosztuje Zatecky Svetly Lezak (500 ml) przy zakupie 12-paka.

Radzimy jednak się spieszyć. Promocja na piwa obowiązuje tylko 19 i 20 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz także: Tysiące rozbitych butelek piwa na drodze. Niecodzienny incydent w Zachodniopomorskiem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić