o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Donald Tusk o 500+. Jasna deklaracja. "Temat jest zamknięty"

396
Podziel się

Na niedzielnej konferencji prasowej Donald Tusk poruszył temat 500+ i zapewnił, że PO nie chce nikomu odbierać tego świadczenia. - To, co dała poprzednia władza, zostanie utrzymane - zapewnił.

Donald Tusk o 500+. Jasna deklaracja. "Temat jest zamknięty"
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk podczas konferencji prasowej w Centrum Prasowym Foksal (PAP)
bEqZUOrp

Donald Tusk przejął władzę w PO. Na niedzielnej konferencji prasowej odpowiadał na pytania dotyczące przyszłości PO. Padło m.in. pytanie o sztandarowy program PiS, czyli 500+.

Nikt nikomu nie zabierze 500+. To, co dała poprzednia władza, zostanie utrzymane. Temat jest zamknięty - powiedział nowy lider PO Donald Tusk.
bEqZUOrr

Donald Tusk zaprzeczył tym samym przypuszczeniom co do nowego programu działań PO. Po prawej stronie politycznego dyskursu pojawiło się wiele komentarzy, że wszelakie zmiany lider PO zacznie od zniszczenia tego, co zrobiła dotychczasowa władza.

Tusk poruszył także inny istotny temat, a mianowicie podniesienie wieku emerytalnego. Kiedy Platforma Obywatelska była u władzy, zdecydowano, że Polacy będą pracować dłużej. Pomysł ten wywołał ogromne oburzenie.

bEqZUOrx

Dziś Donald Tusk przyznaje, że to był błąd, którego nie powtórzy. Dodał, że późniejsze lub wcześniejsze przechodzenie na emeryturę nie powinno mieć przymusowego charakteru.

Każdy powinien sam decydować, kiedy przechodzi na emeryturę, należy jednak wtedy mieć świadomość, że to oznacza taką, a nie inną emeryturę - mówił.
Zobacz także: Podwyżki dla posłów? Zdecydowany komentarz wicerzecznika PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqZUOrS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(396)
Aluś
2 tyg. temu
500+ powinno być tylko dla zaszczepionych. Bo inaczej to patologia i choroba. Szczepić tych co biorą i ich dzieci.
Arni
3 tyg. temu
Co byś Tusku nie powiedział i tak już nikt w twoje kłamstwa nie wierzy
Jack
3 tyg. temu
500 + powinno być dla naprawdę potrzebujących, a nie dla wszystkich - wstyd panie Tusku że myślisz jak głupi PiS - wygraniem wyborów a nie rozsądkiem
bEqZUOrT
Mocher
3 tyg. temu
Znowu oszustwo p. Tuska by do władzy się dorwac
Jarod
3 tyg. temu
kameleon
MCh
3 tyg. temu
Podgrzewany kotlet. Nikt mu nie zaufa. Zreszta takim sie nie wierzy. I to potwierdził i udowodnił.Niech spada.
gdańszczanin
3 tyg. temu
Będę najszczęśliwszym Premierem w Europie jak pokażecie mi gdzie zakopane są pieniądze. Ja Panu powiem Panie Tusk. U Kolegi NOWAKA w ogródku.
kowalski
3 tyg. temu
Nie ma ani jednej przesłanki, żeby to co mówi Tusk brać na serio. Wszystko co w przeszłości obiecał nic się nie spełniło, wręcz odwrotnie. Każde jego słowo to był fałsz. Dzisiaj ten sam gość ma zamiar jeżdzić po Kraju i ponownie kłamać ludziom w oczy. Jak można myśleć, że Społeczeństwo jest na tyle naiwne i powtórnie da się oszukać? Ktoś w tej ferajnie z otoczenia pana Tuska jest nie-POważny. Albo jego Niemieccy przyjaciele, albo on sam i jego Towarzysze.
nicram
3 tyg. temu
Trzeba to rozumieć odwrotnie tak jak kiedyś jego obiecanki z podatkami
czytelnik
4 tyg. temu
Możesz złote góry obiecywać i tak na ciebie nie zagłosuję i to PO.
Dobre to 🤣🤣...
4 tyg. temu
Polskę sprzedam tanio
czytelnik
4 tyg. temu
Pan Tusk mnie oszukał, jako premier , gdy mówił że z Polski nigdzie się nie wybiera. Później ciachniętą Kopaczkę zrobił premierem, a sam zmył się do Brukseli. Niech wraca tam skąd przyjechał do Polski. I tak już na nich nie zagłosuję.
July
4 tyg. temu
Ciesze się , że wrócił .Będzie łatwiej go aresztować. Tylko pis musi jeszcze przegrać bo kruk krukowi oka nie wykole.
bEqZUOrL
bolek
4 tyg. temu
Nie wierzcie Ludzie w ani w jedno słowo. On nie po to tu przyjechał, żeby coś dobrego dla nas zrobić. On ma Polskę zniszczyć jak najszybciej. Nigdy w życiu nic nie zrobił dobrego dla naszej Ojczyzny. Oficjalnie mówią to nawet w Brukseli ON i jego parobki z PO mają za zadanie podpalić Polskę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić