Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Duże zmiany w sklepach Dino. Ważna informacja dla klientów

69
Podziel się:

Przedstawiciele Dino opublikowali ważny komunikat. Przekazano w nim informację o nowych godzinach funkcjonowania sklepów tej sieci.

Duże zmiany w sklepach Dino. Ważna informacja dla klientów
Dino (Wikimedia Commons)

Sklepy Dino można spotkać w różnych zakątkach Polski. Nie brakuje osób, które lubią robić zakupy w tych marketach.

Ci, którzy chodzą do Dino, powinni mieć na uwadze nowe godziny funkcjonowania tych marketów. Zmiany weszły w życie już w poniedziałek, 6 września.

Od 6 września 2021 r. markety Dino w całej Polsce będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:30 - poinformowano za pośrednictwem strony internetowej grupadino.pl.

Niedziele handlowe. Jak działają sklepy Dino?

Pojawiła się również informacja dotycząca funkcjonowania sklepów Dino w niedziele.

W niedziele handlowe oraz w pozostałe niedziele – w przypadku sklepów umożliwiających odbieranie i nadawanie przesyłek – sklepy będą czynne od 6:00 do 21:00 - przekazano.

Warto również zwrócić uwagę na to, że "pojedyncze sklepy Dino będą otwarte w krótszych niż standardowe godzinach, co związane jest z dostosowaniem funkcjonowania tych placówek do lokalnych przepisów". Szczegółowe informacje dostępne są w marketach i na marketdino.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
Franciszek
8 miesięcy temu
W dino duzy wybor napoji wyskokowych. Spragnieni moga sie spic
...
8 miesięcy temu
Wszystkie sklepy otwarte będą zaraz całodobowo, bo 14h (7-21) to przecież zbyt mało żeby zrobić zakupy w ciągu dnia. Całodobowka, bo jakiś kaleka życiowy nie potrafi zagospodarować 2h czasy żeby zrobić zakupy na tydzień.
Leshido
8 miesięcy temu
Wszystko powinno funkcjonować 24/h Dlaczego nikt nie krzyczy żeby kościoły zamknąć które są otwarte czyli pracują tylko w dni świąteczne,CPN'y energetyka, radio ,tv szpitale itd itd. Czyli co są równi I równiejsi ?
Maciej
8 miesięcy temu
Hej, ta informacją to nie do nas, tylko do pracowników sklepu. To oni będą pracować więcej jak 40godz. tygodniowo. I za najniższą krajową. Nie rozumiem klientów , którzy tobą zakupy po 19.00 ....
Gdy
8 miesięcy temu
Tylko nie praca w Dino
Jas
8 miesięcy temu
Społem najstarszy Polski sklep który istnieje do dziś a nie Dino czy inne pseudo polskie wynalazki.
Jan Nowak
8 miesięcy temu
Dlaczego w polskich marketach towary z Polski są droższe niż w sklepach firm zagranicznych - sami sobie stwarzamy piekło raz: wybierając zachodnie sklepy (przez to złotówki są "wywożone" z kraju), a dwa omijane są polskie markety z uwagi na dotkliwą drożyznę, brak okresowych promocji towarów którym zbliża się koniec przydatności do spożycia.
Qwerty
8 miesięcy temu
Na co komu te handlowe niedziele? Sklepy w ten dzień od zawsze świeciły pustkam, a ci, co byli po zakupy, to zwykłe nieogary życiowe, albo lenie. Bary, restauracje - jak najbardziej, ale sklepy? To chyba jest za karę, albo na złość obsłudze sklepów. W każdym razie, utargu w ten dzień sklep nie ma.
Kasia
8 miesięcy temu
Można ograniczyć robienie zakupów w niedzielę.
Miki
8 miesięcy temu
Nic bo Ci ludzie za chwilę będą na rencie/emeryturze a sklepikarz 65/67 Taka różnica... A Ci powyżej zbytnio nigdy się w życiu nie narobili.!
Gliwicki
8 miesięcy temu
Jak słyszę te lamenty że niedziele powinny być wolne to pytam się co ma powiedzieć kolejarz albo strażak??? Poza tym jak niedziela jest pracująca to w tygodniu jest wolne
Olka
8 miesięcy temu
Wyzysk ludzki w takich sklepach
Max
8 miesięcy temu
Niedziele powinny byc wolne
Klijent
8 miesięcy temu
A w Zawierciu kiedy otworzą swój sklep, chyba na święty nigdy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić