Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
|

Grasz w Lotto? Musisz wiedzieć o tych zmianach

14
Podziel się:

Ważna informacja dla osób, które mają słabość do Lotto i innych gier liczbowych oferowanych przez Totalizator Sportowy. Od 1 sierpnia zmieniają się zasady dotyczące losowań i loterii. Wydłużono czas obstawiania niektórych gier. Dotyczy to m.in. Lotto, Ekstra Pensji czy Ekstra Premii.

Grasz w Lotto? Musisz wiedzieć o tych zmianach
Grasz w Lotto? Musisz wiedzieć o tych zmianach (Adobe Stock)

Począwszy od 1 sierpnia 2022 roku (poniedziałek) wieczorne losowania gier liczbowych oraz loterii pieniężnych organizowanych przez Totalizator Sportowy będą rozpoczynały się w TVP3 o godz. 22.00. Do tej pory emisja losowania odbywała się nieco wcześniej, bo o godz. 21.50.

Grasz w Lotto? Musisz wiedzieć o tych zmianach

Ważna informacja dla fanów Lotto jest taka, że transmisje losowań nadal będzie można obserwować na żywo na stronie internetowej lotto.pl, a także w mediach społecznościowych - na dedykowanym fanpage'u na Facebooku oraz na kanale YouTube. Późniejsza pora emisji losowania nagród sprawia, że gracze będą mieć więcej czasu na obstawianie zakładów.

Zmiana godziny dotyczy wieczornych losowań Lotto i Lotto Plus, Ekstra Pensji i Ekstra Premii, Mini Lotto, Multi Multi, Kaskady i Super Szansy. Wprowadzenie nowych godzin oznacza też wydłużenie sprzedaży tych gier o 10 minut, czyli do godziny 21.50 - przekazało biuro prasowe Totalizatora Sportowego.

Już od 1 sierpnia 2022 roku losowania gier Lotto odbywać się będą codziennie o godz. 14.00 i 22.00. Sprzedaż zakładów i losów na wieczorne zakłady prowadzona będzie do godz. 21.50.

Emisje losowań Studia Lotto dostępne będą na:

  • lotto.pl - godz. 14.00 i 22.00;
  • FB – facebook.com/markaLOTTO - godz. 22.00;
  • YT – youtube.com/user/TotalizatorSportowy – godz. 14.00 i 22.00;
  • TVP3 – godz. 22:00.


Losowania Eurojackpot będą odbywać się bez zmian, czyli w każdy wtorek między godz. 20.15 a 21.00 oraz w piątek między godziną 20.00 a 21.00. Nadal będą też retransmitowane na stronie lotto.pl. Sprzedaż gry w dniu losowania odbywać się będzie również bez zmian, to znaczy do godz. 19.00.

Zobacz także: Zawieszenie 14. emerytury? "Powinniśmy unikać wpadania pod próg ubóstwa"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
Cozaludzie
2 miesiące temu
gracz, nie masz pojęcia, ale się wypowiesz. Hehehe. Połowa wpływów idzie na wygrane, czyli wraca do graczy, a połowa wpływów zostaje u organizatora, niezależnie od tego czy jest trafiona szóstka czy nie. Połowa niezależnie od wyników losowania. Czy mógłbyś uprzejmie wyjaśnić, co te twoje komputery obliczają i czym sterują?
Niestety gram
2 miesiące temu
Ale jest to raczej ściema która nigdy nie wyjdzie na jaw. Instytucja państwowa i za duży hajs sie przewala
Cozaludzie
2 miesiące temu
Policzmy, zwykle jest wysyłanych około 2 do 3 milionów zakładów na każde losowanie w całej Polsce, czyli mniej niż 1 na 10 Polaków gra, zakładając, że każdy wysyła tylko 1 zakład za 3 złote. Czyli w 100 000 mieście może być wysłanych mniej niż 10 000 zakładów na każde losowanie, ale graczy jest mniej, bo część wysyła po kilka zakładów, więc w 100 000 mieście gra może ok. 5 tysięcy osób. Załóżmy 10 000 zakładów na 100 tys. miasto, więc raz na 9-15 lat szóstka jest realna,. W ok. 2 milionowym mieście jakim jest Warszawa, średnio 2 razy w roku powinna być szóstka przy obecnej średniej 2-3 milionach zakładów w całej Polsce na każde losowanie, bo zakładam 200 000 zakładów na każde losowanie w Warszawie. Sprawdźmy szóstki w Warszawie: do lipca 2022 - 1x, 2021 - 2x, 2020 - 2x, 2019 - 2x, 2018 - 2x, 2017 - 2x, 2016 - 2x, 2015 - 1x, 2014 - 6x, 2013 - 5x, 2012 - 1x. Nie wiem jakie były ilości wysyłanych zakładów we wcześniejszych latach i zakładam, że ilość zakładów jest taka sama na mieszkańca w całej Polsce jak w ostatnich tygodniach, co jest tylko przybliżeniem. Cuda czy statystyka?
taka prawda
2 miesiące temu
No tak ale dla przykładu eurojacpot w Niemczech jest za 2 euro (wychodzi koło 10zł)a u nas 12,50zł i do tego u nich nie zabierają 10% podatku (po podatek już zapłacony jest kupując los).
Gość serwisu
2 miesiące temu
Zdajecie sobie sprawę ,że to jest kontrolowane i ustawione ,komputer raz na jakiś czas ma dać komuś wygrać. Złodziejstwo w majestacie prawa.
PYTAM
2 miesiące temu
Dlaczego lotto jest legalne w Polsce, a poker nie?
Ferdek
2 miesiące temu
Łatwo kontrolować później i inne piłeczki dawać 😂
leksus
2 miesiące temu
nic tylko płakać. Nie dość, że zwykły gracz nie ma szans na wygraną to jeszcze musi na swoją klęskę czekać do późna
Cozaludzie
2 miesiące temu
Matematyka, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa. Gdybyś grał tylko w lotto, bez plusa czyli szansa na szóstkę jak 1 do prawie 14 mln, i wysyłał jeden zakład na każde losowanie, trzy razy w tygodniu, czyli ponad 150 razy w roku, to średnio powinieneś trafić szóstkę 14 mln przez 150 czyli raz na ok. 90 tysięcy lat ciągłego grania. Około. Średnio. Powodzenia!
Cozaludzie
2 miesiące temu
Ta zmiana zmieni cały świat! I cały świat musi się o tym dowiedzieć. Ślijcie posłańców, niech nie szczędzą koni. Dalej! Szybciej! Informujcie wszystkich, niech dobre wiatry wiodą ich żaglowce, a wierne wielbłądy niestrudzenie przemierzają bezkresne pustkowia. Przekażcie wszystkim dobrą nowinę: czynne do 22:00!
Emeryt
2 miesiące temu
Wiem jedno,że te duże wygrane to nie ściema znam dwie osoby, które wygrali kilka lat temu ponad milion zlotych, ja natomiast trafiłem dwie piontki w lotto ale to nie to co główne wygrane,piontaka to symboliczne pieniądze i to jest niesprawiedliwe.
Robin
2 miesiące temu
Lotto, Orlen, PZU, ZUS, KK to najgorsze nowotwory w Bananowej
Misio
2 miesiące temu
Gram średnio za 100zł tygodniowo, czyli ponad 5tys w roku, a gram jakieś 20lat, czyli lekko przewaliłem 100tys wygrywając może z 4tys ;)) ale nutka hazardu wskazana, nawet nie jestem pewien, czy to wszystko to nie nie pic na wode, ale co tam.
Nara
2 miesiące temu
Wiecie co? tak się zastanawiam, dlaczego Bóg nie dał swojemu synowi Jezusowi, poczętemu przez dziewicę Maryję, komputera albo smartfona na chrzest żeby mógł się z ojcem komunikować? albo dlaczego Jezus jeździł na ośle zamiast Lambhorgini Huracan? Przecież jak jest Bóg, to chyba wiedział o tych rzeczach.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić