Kontrowersyjna pani z Żabki. Celebrytka wszystkiego się wypiera

224

Właścicielka jednej z Olsztyńskich "Żabek" zdenerwowała klientów. W czasie pracy, zamiast obsługiwać, wolała... nagrywać TikToki! Aleksandra Puławska jednak wszystkiego się wypiera.

Kontrowersyjna pani z Żabki. Celebrytka wszystkiego się wypiera
Aleksandra Puławska (TikTok)

Aleksandra Puławska jest właścicielką jednej z "Żabek" w Olsztynie. Konkretnie tej przy ul. Kopernika. Wolny czas poświęca jednak na swoją drugą karierę...

Jest ona bowiem znaną TikTokerką. @ateverse, bo taki ma nick, w serwisie robi prawdziwy szoł! Od początku swojej tiktokowej kariery, czyli od lipca tego roku zebrała już ponad milion polubień pod swoimi filmami, które obejrzano łącznie ponad 20 milionów razy.

Kłuje w oczy

Żeby było zabawniej... większość filmików na jej kanale dotyczy sklepów Żabka i perypetii jej pracowników.

Niektórzy jednak nie podzielają jej pasji. W internecie roi się od nieprzychylnych komentarzy pod adresem sklepu, jak i jej samej. Niektórzy piszą nawet, że dziewczyna "zamiast obsługiwać klientów woli nagrywać TikToki".

Kasjerka bardzo niemiła blachara (...) kazała mi czekać 15 minut zanim skasuje towar bo była zajęta robieniem minek do telefonu i pajacowaniem (...) - pisze jeden z użytkowników Google.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Aleksandra jednak stanowczo temu zaprzecza. Podkreśla, że ewidentnie są to ataki wymierzone w nią, a nie w jej sklep.

Tak, widzieliśmy te opinie. One pojawiają się od jakiegoś czasu i nie mają nic wspólnego z prawdą. Kiedy nagrywam swoje TikToki to robię to albo po godzinach pracy, na pewno nie w godzinach szczytu i kiedy widzę, że są klienci – mówi Aleksandra Puławska serwisowi "tko.pl".

Swoją opinię broni tym, że sklep ma raz w miesiącu kontrolę z centrali i zawsze wypada dobrze. Nagrywać na TikToku raczej nie zamierza przestać.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić