aktualizacja 

Kupiła dom za 4000 zł. Dziś jest wart fortunę

45

Winifred Flemming ma 106 lat. Niemal przez całe życie mieszka w domu, który kupiła w 1945 roku. Kosztował wtedy mniej niż 800 funtów. Po 77. latach jego cena wzrosła do gigantycznej kwoty.

Kupiła dom za 4000 zł. Dziś jest wart fortunę
Kupiła dom za 800 funtów. Teraz jest warty ponad pół miliona (Twitter, @MetroUK)

Winifred Flemming ma 106 lat. W 1945 roku kupiła dom za niecałe 800 funtów (obecnie to ponad 4 tys. złotych). Dziś jego wartość jest ogromna. Mimo to seniorka nie zamierza go sprzedać. Nic dziwnego, w końcu mieszka tam całe życie!

Winifred Flemming kupiła swój dom w West Wickham w południowo-wschodnim Londynie 77 lat temu. Zapłaciła za niego około 800 funtów. Dziś wartość nieruchomości wzrosła o 68,650% jak donosi "The Sun". Dom seniorki jest teraz warty ok. 550 000 funtów (ponad 3 mln złotych).

Winifred, czyli "Win", żyje sama po śmierci męża Henry'ego. Mężczyzna odszedł w 1997 roku. Emerytka twierdzi, że wciąż czuje się świetnie, jest w doskonałej formie i potrafi o siebie zadbać. Nie wyobraża sobie, że mogłaby mieszkać gdzie indziej.

Niezwykle ciężko pracowałam, aby pozwolić sobie na ten dom, który pierwotnie kupiłam za jedyne 800 funtów - powiedziała "The Sun".

106-latka opowiedziała też, że gdy wprowadzała się do nieruchomości, poznała tam wielu przyjaciół. - Przez lata czułam się tu bardzo komfortowo i wiele moich najcenniejszych wspomnień wydarzyło się właśnie w tych czterech ścianach - wyznaje Win.

Podczas mojego pobytu tutaj wykonałem dużo pracy w domu i teraz jest to naprawdę idealny dom. Planuję pozostać w miejscu tak długo, jak to możliwe.

Mieszkanka Londynu stara się wykonywać jak najwięcej prac domowych o własnych siłach. Ma jednak pomocną dłoń. Jest nią opiekunka, a także 47-letnia wnuczka Janine. Dumna z babci wyznała:

O dziwo, babcia wciąż od czasu do czasu przynosi filiżanki herbaty i gotuje. Jest bardzo troskliwą osobą i nie pozwala, by jej wiek wpłynął na jej pozytywne nastawienie do życia.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Dom kopułowy za 330 tys. zł pod klucz. Właściciel zbudował go sam
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić