Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Przez te zdjęcia jej mąż może mieć spore kłopoty

38

45-letnia Swietłana Zakarowa swoimi zdjęciami wywołała w Rosji prawdziwą burzę. Może się ona skończyć dotkliwymi konsekwencjami dla jej męża - Timura Iwanowa, zastępcy ministra obrony Rosji.

Przez te zdjęcia jej mąż może mieć spore kłopoty
(Instagram.com)

Półnagie zdjęcia kobiety zobaczyły miliony Rosjan. Problem jednak nie w skąpej odzieży, bo ta na plaży nie powinna nikogo dziwić, a w tym, gdzie Swietłanę sfotografowano. Jej krajanie są oburzeni faktem, że w czasie wielkiego kryzysu, w jakim znajduje się Rosja, żona polityka wyjeżdża na drogie, zagraniczne wakacje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Podobno sprawą zainteresował się sam Władimir Putin. Jak informuje "Daily Mail", prezydent miał być oburzony faktem, że żona jednego z ministrów chwali się drogim wypoczynkiem w sieci. Zdjęcia udostępniła na Instagramie.

Ona musi zostać za to ukarana. Myślę, że publiczna reprymenda powinna wystarczyć, chociaż nie wykluczam konsekwencji wobec jej męża - skomentował Siergiej Szojgu, minister obrony Federacji Rosyjskiej.

Oburzeni byli także rosyjscy internauci. Pod artykułami informującymi o kosztownych wakacjach Zakarowej w tamtejszych portalach internetowych zaroiło się od krytycznych komentarzy. Rosjanie nie kryli żalu, że w czasie, gdy z roku na rok im żyje się gorzej, żona polityka tak dobrze się bawi. Niektórzy podejrzewali nawet, że stać ją na tak drogi wypoczynek dzięki łapówkom jej męża. Kobieta jest jednak właścicielką kilku sklepów z luksusową odzieżą w Moskwie, więc takie insynuacje nie mają raczej poparcia w rzeczywistości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić