Rabaty za szybką wysyłkę. Nowy program Allegro

13

Wyślesz przesyłkę w dniu złożenia zamówienia, dostaniesz rabat. Już 1 lutego Allegro startuje z nowym programem dla sprzedawców. Nagrodzi tych, którzy zamówienia klientów realizują najszybciej.

Rabaty za szybką wysyłkę. Nowy program Allegro
W programie AlleProgres można otrzymać rabaty za przesyłki Allegro Smart! wysłane tego samego dnia (materiały partnera)

"Rozpoczynamy go 1 lutego, ale możesz się do niego zapisać już teraz. Jeśli zrobisz to do końca lutego, możesz otrzymać rabaty w każdym miesiącu trwania programu. AlleProgres potrwa 4 miesiące - zakończymy go 31 maja 2022 roku" - czytamy na stronie Allegro.pl.

Allegro przyspiesza

W programie AlleProgres można otrzymać rabaty za przesyłki Allegro Smart! wysłane tego samego dnia. Rabaty zostaną przyznane, jeśli sprzedawca osiągnie określony wzrost wskaźnika zamówień wysyłanych tego samego dnia względem wyniku z października 2021 roku.

Allegro chce sprawdzać, jaki procent przesyłek jest nadawany w tym samym dniu, w którym kupujący złożył zamówienie.

Zobacz także: Nietrafiony prezent? Możesz na nim zarobić

Przystąpienie do programu jest bardzo proste. Wystarczy wejść w zakładkę "AlleProgres" i zaakceptować regulamin.

Dzięki temu sprzedawcy może otrzymać rabaty od 0,99 zł do 13,98 zł na jednej przesyłce, w zamian za wysyłanie zakupów w tym samym dniu, w którym zostały zamówione przez klienta.

Dwa progi rabatów

Wartość rabatu uzależniona jest od wartości przesyłki. Allegro oferuje dwa progi wysokości rabatów. Pierwszy jest dla sprzedawców, którym uda się poprawić ilość wysyłanych paczek tego samego dnia względem października ub.r. od 3 do 5,99 punktów procentowych. Drugi próg jest dla tych, którym uda się realizować szybciej wysyłki o ponad 6 punktów procentowych. Wtedy rabaty za przesyłkę są podwajane.

Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce. Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy stanowiła ok. 3 proc. rynku handlu detalicznego w Polsce w 2019 r.

Autor: KKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić