o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JC
|

Suntago i Energylandia już mogą działać. Kiedy otwarcie?

3
Podziel się

Tysiące Polaków czekało na tę informację. Od 6 czerwca, czyli jeszcze przed długim weekendem, parki rozrywki mogą zacząć działalność. Sprawdzamy, kiedy odwiedzimy Energylandię czy Suntago Park of Poland.

Suntago Park of Poland pozostaje zamknięte od początku marca. Kiedy ponowne otwarcie?
Suntago Park of Poland pozostaje zamknięte od początku marca. Kiedy ponowne otwarcie? (WP)
bEqGzIdN

Kiedy zostanie otwarta Energylandia?

Energylandia jest już gotowa do ponownego otwarcia i wszystko ma zapięte na ostatni guzik. Właśnie wrzuciliśmy w nasze media społecznościowe informację, że ruszamy 6 czerwca - mówi money.pl Kris Kojder, rzecznik prasowy parku.

To znaczy, że w Zatorze będzie można znowu bawić się już od przyszłej soboty. Oczywiście z zachowaniem środków ostrożności.

bEqGzIdP

Koronawirus w Polsce. Jakie zabezpieczenia wprowadziła Enegrylandia?

Wejścia dla pracowników i gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych. w kolejkach do atrakcji i kas park wyznaczył odpowiednie odstępy, a posiłki w restauracjach i kawiarniach goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bez czekania na jedzenie.

Kiedy otworzą Suntago? Tutaj sprawa nie jest jasna

Co z Suntago? Tego na razie nie wiadomo. Strona internetowa największego parku wodnego w regionie milczy, wciąż znajdziemy na niej informację, że park jest zamknięty "do odwołania". W mediach społecznościowych również ani słowa na ten temat, a kontakt bezpośredni z Suntago nie jest możliwy.

Bez wątpienia jednak zorganizowanie rozrywki w basenach jest znacznie trudniejsze od tradycyjnego parku. Wiele basenów czeka jeszcze na szczegółowe wytyczne od Głównego Inspektora Sanitarnego.Wiele jednak wskazuje na to, że w długi czerwcowy weekend będziemy mieli więcej możliwości na spędzenie wolnego czasu niż nam się jeszcze niedawno wydawało.

bEqGzIdV
Zobacz także: Obejrzyj: Odmrażanie gospodarki. Szumowski odpowiada na szereg pytań

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqGzIeq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Magda 😘🙂
rok temu
Szukasz jakiegoś filmu online? Mogę ci śmiało polecić tą stronę same najnowsze hity proszę https://ô.cc/Filmy.Online
ninka
rok temu
ciekawe czy poprawili te wszystkie niedoróbki te zjezdzalnie grozace wypadkami te straszliwe przeciagi i czy jest temperatura 36 a nie 20 bo jak nie to szkoda kasy ludziska na Suntago
gosc
rok temu
W skrócie: Energylandia może zacząć działać, działają sklepy, zaczęli działać fryzjerzy, działają już praktycznie też restauracje, ale LENIE NAUCZYCIELE DALEJ NIE DZIAŁAJĄ i szkoły są ZAMKNIĘTE, bo wg nich siedzenie w ławce jest tak bardzo "niebezpieczne", że lepiej, żeby dzieciaki wałęsały się po galeriach handlowych (co się dzieje obecnie!!!) w grupach po kilkanaście osób niż żeby siedziały w szkolnej ławce. SKANDAL. W ubiegłym roku protesty i płać sobie sam za opiekunkę, teraz brak zgody nauczycieli na otwarcie szkół i znowu płać sobie rodzicu za opiekunkę, a za rok to jaką będą mieć wymówkę, żeby nie pracować a kasę dostwać za nic?!?!?! Co to w ogóle ma znaczyć???? Zlikwidować kartę nauczyciela i niech w końcu zaczną PRACOWAĆ. Dziwne, że nauczyciele szkół PRYWATNYCH nie mają problemu z wirusem tylko ci z publicznych mają wiecznie jakiś problem i wymówkę, żeby nie pracować. SKANDAL.
bEqGzIer
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić