JC| 

Suntago i Energylandia już mogą działać. Kiedy otwarcie?

3

Tysiące Polaków czekało na tę informację. Od 6 czerwca, czyli jeszcze przed długim weekendem, parki rozrywki mogą zacząć działalność. Sprawdzamy, kiedy odwiedzimy Energylandię czy Suntago Park of Poland.

Suntago Park of Poland pozostaje zamknięte od początku marca. Kiedy ponowne otwarcie?
Suntago Park of Poland pozostaje zamknięte od początku marca. Kiedy ponowne otwarcie? (WP)

Kiedy zostanie otwarta Energylandia?

Energylandia jest już gotowa do ponownego otwarcia i wszystko ma zapięte na ostatni guzik. Właśnie wrzuciliśmy w nasze media społecznościowe informację, że ruszamy 6 czerwca - mówi money.pl Kris Kojder, rzecznik prasowy parku.

To znaczy, że w Zatorze będzie można znowu bawić się już od przyszłej soboty. Oczywiście z zachowaniem środków ostrożności.

Koronawirus w Polsce. Jakie zabezpieczenia wprowadziła Enegrylandia?

Wejścia dla pracowników i gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych. w kolejkach do atrakcji i kas park wyznaczył odpowiednie odstępy, a posiłki w restauracjach i kawiarniach goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bez czekania na jedzenie.

Kiedy otworzą Suntago? Tutaj sprawa nie jest jasna

Co z Suntago? Tego na razie nie wiadomo. Strona internetowa największego parku wodnego w regionie milczy, wciąż znajdziemy na niej informację, że park jest zamknięty "do odwołania". W mediach społecznościowych również ani słowa na ten temat, a kontakt bezpośredni z Suntago nie jest możliwy.

Bez wątpienia jednak zorganizowanie rozrywki w basenach jest znacznie trudniejsze od tradycyjnego parku. Wiele basenów czeka jeszcze na szczegółowe wytyczne od Głównego Inspektora Sanitarnego.Wiele jednak wskazuje na to, że w długi czerwcowy weekend będziemy mieli więcej możliwości na spędzenie wolnego czasu niż nam się jeszcze niedawno wydawało.

Zobacz także: Obejrzyj: Odmrażanie gospodarki. Szumowski odpowiada na szereg pytań

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić