Dostała propozycję pracy. Aleksandra Kwaśniewska zażenowana

152

Aleksandra Kwaśniewska nie chce mieć dzieci, o czym od dawna wiedzą media. Ostatnio ponownie odświeżyła ten temat - we wrześniu b.r. świadomie zdecydowała się na postawę "bezdzietności". Nie dziwi więc fakt, że córka byłego prezydenta obśmiała jedną z ofert, jaką otrzymała od szkoły językowej. W zamian za współpracę zaoferowano jej... darmową lekcję dla jej dziecka. Incydent może budzić zażenowanie...

Dostała propozycję pracy. Aleksandra Kwaśniewska zażenowana
Aleksandra Kwaśniewska stanęła w obronie Kingi Dudy (AKPA, Baranowski)

Aleksandra Kwaśniewska miała niemały ubaw, ale z pewnością poczuła także zażenowanie, kiedy otrzymała propozycję współpracy od pewnej firmy. Szkoła językowa chciała, aby popularna córka byłego prezydenta zareklamowała ją, w zamian za darmowe lekcje dla jej dziecka.

Problem w tym, że Aleksandra nie ma i nie zamierza mieć dzieci, o czym wiedzą media, ale najwyraźniej firma, która skontaktowała się z nią, nie zrobiła odpowiedniego researchu. Trzeba przyznać, że było to niemałe faux pas.

Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić "niewinne" pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą... - mówiła we wrześniu, za pośrednictwem Instagrama.

Aleksandra Kwaśniewska obśmiewa ofertę. Fani mieli ubaw

Jak zareagowała na propozycję takiej oferty Aleksandra Kwaśniewska? Postanowiła zwrócić się po angielsku do swojej suczki Luli. Powstało nagranie, które rozśmieszyło internautów.

How do you do? - mówi do psa.
Nada się - dodała z uśmiechem na ustach.

Internauci skomentowali propozycję firmy:

Hahahaha, typowe. Nic nie sprawdzą, tylko kopiuj-wklej - śmieje się użytkowniczka sieci, komentując artykuł Pudelka.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić