o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Wielka radość wójta! Pierwsza wygrana w życiu to toyota yaris

7
Podziel się

Karol Górski, wójt gminy Ropa, nigdy w życiu niczego nie wygrał, a teraz cieszy się z nowego samochodu. Wygrał go w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Wielka radość wójta! Pierwsza wygrana w życiu to toyota yaris
Zwycięzcy w loterii (loteria.spis.gov.pl)
bESieVjF

Finałowe losowanie loterii Narodowego Spisu Powszechnego odbyło się w połowie lipca. Udział wzięło ponad milion dwieście zarejestrowanych uczestników, wśród których rozlosowano 16 samochodów osobowych, po jednym w każdym województwie.

Jednym ze zwycięzców loterii okazał się Karol Górski, wójt gminy Ropa. Znajduje się ona w powiecie gorlickim, w południowo - wschodniej części województwa małopolskiego. W jej skład wchodzą trzy sołectwa: Ropa, Łosie i Klimkówka.

bESieVjH

Górski w rozmowie z "Gazetą Krakowska" przyznaje, że w życiu jeszcze niczego nie wygrał, to jego pierwszy taki sukces. Co ciekawe, nadal jednak będzie starał się chodzić do pracy pieszo.

Auto jest ekonomiczne i ekologiczne. Lubię jednak wybrać się do pracy na piechotę, bo wtedy mam czas na spotkanie i rozmowy z mieszkańcami, nie zarzucam też roweru, ale to rekreacyjnie - tłumaczy w rozmowie z gazetą.

Jest kolejna szansa na samochód

Wójt pojechał do Warszawy na zaproszenie prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, wziął udział w gali i odebrał samochód. To biała pięciodrzwiowa toyota yaris z sześciostopniową skrzynią biegów.

bESieVjN

Górski wójtem Ropy został w 2018 roku. Teraz namawia wszystkich do udziału w innej loterii, w której także można wygrać samochód.

Zachęcam do szczepienia przeciwko COVID-19 i wystartowania w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Tam też można wygrać samochód - powiedział Górski.
Zobacz także: 7 proc. PKB na zdrowie w 2027 r. "To bardzo dobra decyzja"
bESieVki
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
cinek
2 miesiące temu
Zazdro, fajne miejskie autko mu sie trafiło
J23
2 miesiące temu
Wygrał wójt? Przypadek? Nie sądzę.
CNNNC
2 miesiące temu
Nie szczepcie sie . Zostaly tylko hulajnogi i pamiatkowe dlugopisy . Te samochody nie sa dla was .
bESieVkj
Elka
2 miesiące temu
A pan wojt to z PISSS?
rsss
2 miesiące temu
Gratulacje wójcie! teraz lotto!
Dealer
2 miesiące temu
Pękam ze śmiechu ! Naród mu kupił ten samochód ! Szary człowiek nie wygra nic no chyba że hulajnogę jak da się zapreparatować !
Papa
2 miesiące temu
Mój Syn też liczył na wygraną,ma 18 lat i idzie na studia ,a wygrana pieniężna bardzo by się przydała.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić