Zamówił 3200 kanapek w McDonald's. Pracownicy go znienawidzili

172

1600 kanapek McChicken, 1600 McDouble'i i 3200 ciastek. W jednej z restauracji McDonalds klient złożył prawdopodobnie jedno z największych zamówień w historii. Kto potrzebował tyle jedzenia z fast foodu?

Zamówił 3200 kanapek w McDonald's. Pracownicy go znienawidzili
Gigantyczne zamówienie w McDonald's (Getty Images, TikTok)

TikTokerka pracująca w McDonald's'ie opublikowała wideo, na którym pokazuje zamówienie opiewające na… 7 tys. dolarów. Film błyskawicznie stał się viralowy. Internauci nie mogli się nadziwić, dlaczego ktoś miałby zamówić tyle jedzenia z fast foodu.

Rekordowe zamówienie z McDonald's

Klient zamówił dokładnie 6400 pozycji. Składało się na to 1600 McChickenów, 1600 kanapek McDouble i 3200 ciastek. Jak poinformała autorka nagrania Brittani Curtis, personel McDonald's miał zaledwie cztery godziny na przygotowanie olbrzymiego posiłku.

"Jestem wykończona" – powiedziała na wideo, które nagrała po nietypowej zmianie. Na filmie pokazuje wielkie pudła wypełnione tuzinami kanapek. Jak przyznała, pracownicy mieli problem, żeby je wszystkie zliczyć.

Kto i dlaczego zamówił tyle niezdrowego jedzenia? Okazało się, że zamówienie zostało złożone przez lokalne więzienie, które regularnie prowadzi interesy z restauracją. Według WSB-TV Atlanta, McDonald's znajduje się w pobliżu Houston County Detention Center, ale nie jest jasne, czy jest to miejsce, do którego powędrowały posiłki.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Jak wyczyścić ruszt do kuchenki gazowej? Domowe sposoby
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić