31 marca skończył 47 lat. Tak dziś wygląda Josh Saviano z "Cudownych lat"

49

W pamięci widzów zapisał się dzięki drugoplanowej roli, wcielał się w niej w przyjaciela Kevina z "Cudownych lat". Gdy dorósł i zniknął z ekranu, widzowie uznali, że to on jest Marylinem Mansonem. W rzeczywistości Josh Saviano porzucił karierę aktorską i już wtedy studiował prawo. Dziś były aktor kończy 47 lat i rolę Paula Pffeifera wspomina z sentymentem.

31 marca skończył 47 lat. Tak dziś wygląda Josh Saviano z "Cudownych lat"
kadr z serialu "Cudowne lata" (Materiały prasowe)

Prace przed kamerami zaczął jako mały chłopiec od castingu do reklamy pasty do zębów, na który trafił przypadkiem. Miał tam tylko towarzyszyć swojemu koledze ubiegającemu się o rolę, ale w rezultacie sam ją otrzymał.

Nie wiadomo jak wpłynęło to na przyjaźń z młodości, jednak John Saviano mimo charakterystycznego wyglądu i wielkiej rozpoznawalności jaką przyniósł mu serial "Cudowne lata" wybrał dla siebie kompletnie inną ścieżkę kariery i w dorosłym życiu wybrał karierę prawniczą.

Zanim jednak do tego doszło, jako jedenastolatek z żydowsko - włoskimi korzeniami występował już na Broadwayu. Przez wzgląd na charakterystyczny wygląd i okulary dobrze pasował do ról znerwicowanych chłopców, w jakich często go obsadzano.

W końcu trafił na plan "Cudownych lat" i na długo w świadomości widzów został Paulem Pffeiferem. Kultowy serial o przyjaźni i dorastaniu na przedmieściach amerykańskiego miasteczka w latach 60. przyniósł mu jednak sławę, która potoczyła się w zaskakującym kierunku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Otworzyli kapsułę. Zobacz, jak przez 25 lat zmienił się świat

Gdy Josh Saviano uznał, że nie chce kontynuować kariery aktorskiej i zniknął z ekranu widzowie o nim nie zapomnieli, tworząc dość oryginalną historię jego dalszej kariery. Przez lata powtarzano, że dorosły aktor porzucił aktorstwo na rzecz muzyki i Marilyn Manson to właśnie on.

Aktor nie komentował tych doniesień, skutecznie tym samym je podsycając. W rzeczywistości ukończył prawo, ale do roli z dzieciństwa wciąż powraca z sentymentem także w swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić