Była dziecięcą aktorką. Utworzono dla niej zbiórkę pieniędzy

7

Dawn Lyn była kiedyś popularną amerykańską aktorką dziecięcą. Zasłynęła dzięki roli Dodie Douglas z sitcomu "My Three Sons" ("Moi trzej synowie"). Teraz 60-letnia kobieta walczy o życie. Jej stan jest bardzo ciężki. Bliscy założyli dla gwiazdy zbiórkę pieniędzy na Go Fund Me. Szczegóły mrożą krew w żyłach.

Była dziecięcą aktorką. Utworzono dla niej zbiórkę pieniędzy
Dawn Lyn potrzebuje pomocy. Ruszyła zbiórka na aktorkę. (Facebook, @We Love USA)

O sprawie pisze właśnie "Daily Mail". Przypomina, że zeszłej jesieni Dawn Lyn przeszła skomplikowaną operację usunięcia guza mózgu.

Po niej aktorka zapadła w śpiączkę, z której na szczęście się wybudziła. Niedługo potem zachorowała na bakteryjne zapalenie opon mózgowych. Stan był bardzo poważny. I to udało jej się pokonać

Jak pisze "TMZ", w minioną niedzielę gwiazda straciła przytomność i została odwieziona do szpitala. Choć była w stanie krytycznym, to lekarze ją ustabilizowali. Aktualnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agata Kulesza wspomina "Taniec z gwiazdami". Mówi, czy córka widziała jej występy

Kosztowne leczenie Dawn Lyn. Mąż założył zbiórkę na Go Fund Me

Seria nieszczęść zdrowotnych, jaka spadła na Lyn w ostatnim czasie spowodowała, że znalazła się na skraju bankructwa.

Z ubezpieczenia na zdrowie, które miała wykupione, wydano już ponad 2 miliony dolarów na jej leczenie (w przeliczeniu na polską walutę przeszło 8 milionów złotych).

Fundusze się już skończyły. Z tego też powodu jej mąż John Reese założył zbiórkę na Go Fund Me. Wspomniał w niej, że jeśli ich sytuacja materialna się nie poprawi, to będzie musiał sprzedać dom. Bardzo nie chce tego robić. Najważniejsze jednak jest dla niego zdrowie ukochanej.

Jestem tylko starym żołnierzem, który kocha swoją żonę – zaczął wpis na stronie. Nigdy wcześniej nie prosiłem o pieniądze - dodawał.

Przypomnijmy. Dawn Lyn dołączyła do serialu "Moi trzej synowie" w 1969 roku i pozostała w obsadzie aż do zakończenia programu w 1972 roku. Wcielała się tam w postać Dodie Douglas. Zyskała wtedy spore grono fanów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić