aktualizacja 

Co tam się dzieje!? Spójrzcie, jak Black Eyed Peas wystąpili w TVP

336

Amerykański zespół Black Eyed Peas jest tegoroczną zagraniczną gwiazdą Sylwestra Marzeń w TVP. Wcześniej z występu podczas show zrezygnowała Mel C, powołując się na przekonania. Tymczasem Amerykanie zaskoczyli wszystkich i pojawili się na scenie z... tęczowymi opaskami! Podobno była to zaplanowana akcja!

Co tam się dzieje!? Spójrzcie, jak Black Eyed Peas wystąpili w TVP
Black Eyed Peas w Zakopanem (AKPA)
W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra – tak Mel C tłumaczyła rezygnację z występu podczas Sylwestra Marzeń. Gwiazda od lat wspiera środowiska LGBT.

W Zakopanem swą solidarność z tą grupą postanowili wyrazić również muzycy z Black Eyed Peas, którzy pojawili się na scenie... z tęczowymi opaskami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Uroczy Zenon Martyniuk o fanach: "Często chcą, żebym im na ulicy zaśpiewał. Jak nie jestem zajęty, to śpiewam"

To oczywiście nie umknęło uwadze Polaków w mediach społecznościowych i wszystkich telewidzów.

Ależ trolling TVP
Black Eyed Antypeas ;))
I co teraz?

- piszą zdziwieni internauci.

Swoje trzy grosze dorzucił także poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski, piekląc się na rzekomą "homopropagandę". Ponoć ta akcja była z góry ustalona. - Cała akcja zaplanowana – przekonuje na Twitterze Samuel Pereira, szef portalu tvp.info. W podobnym tonie wypowiadał się ze sceny Tomasz Kammel.

Żeby ukrócić spekulacje. Wszystko było umówione, także z elementem stroju - podkreślił prezenter TVP.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić