Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
aktualizacja 

Grała Zosię w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Emilia Dankwa?

33

Emilia Dankwa zasłynęła rolą Zosi w "Rodzince.pl". Jako mała dziewczynka wcielała się w rolę serialowej przyjaciółki Kacperka. Dziś ma 17 lat i zmieniła się nie do poznania. Jak dziś wygląda Emilia Dankwa?

Grała Zosię w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Emilia Dankwa?
Grała Zosię w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Emilia Dankwa? (AKPA, AKPA)

Emilia Dankwa zasłynęła dzięki roli Zosi w "Rodzince.pl". Gdy zaczynała przygodę z serialem, miała 6 lat! Urodziła się bowiem w Warszawie w 2005 roku. Przez lata Emilia zmieniła się nie do poznania.

W "Rodzince.pl" Emilia Dankwa grała od 2011-2020 roku. Przez dziewięć lat zdobyła doświadczenie na planach filmowych. Mimo, że była dzieckiem i nie skończyła szkoły aktorskiej, dała się poznać jako specjalistka w swoim fachu.

Dziś Emilia ma 17 lat. Jest prawie dorosła i coraz częściej można zobaczyć ją na salonach. Oprócz tego działa na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością.

Emilia wydoroślała. Nie jest już małą dziewczynką z serialu. Za chwilę skończy 18 lat. Widać, że jest bardziej dojrzała. Stawia na oryginalność i swój własny styl, którego zdecydowanie jej nie brakuje.

Młoda aktorka nie tylko zajmuje się występowaniem w serialach. Oprócz tego nagrywa filmiki na platformę YouTube. Jej kanał to po prostu "Emilia Dankwa". Pokazuje tam ciekawostki ze swojego życia, dodaje vlogi z ferii czy wakacji.

Ostatnio gwiazda wybrała się na premierę filmu familijnego "Detektyw Bruno". Udzieliła kilku wywiadów i zapozowała na ściance. Towarzyszył jej również młodszy brat.

Emilia Dankwa na ściance
Emilia Dankwa na ściance (AKPA, AKPA)
Emilia Dankwa z bratem na ściance
Emilia Dankwa z bratem na ściance (AKPA, AKPA)
Emilia Dankwa w 2012 roku
Emilia Dankwa w 2012 roku (AKPA)
Zobacz także: Jak się zmieniła serialowa Zosia z "Rodzinki.pl"?
Autor: WIP
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Złoty But 2025. Lewandowski na podium, choć nie liderem
Widmo Brockenu w Beskidach. Rzadkie i tajemnicze zjawisko
Konklawe w Watykanie. Decydujący etap przygotowań
Cytują kardynała Dziwisza. Słowa o nowym papieżu
Zderzenie motocyklisty z osobówką. Przerażające wideo trafiło do sieci
Tyle Niemcy wydali na wojsko. Są dużo przed Polską
Polak mieszka w Szwajcarii. To go oburzyło. "Nie mogłem zapłacić"
Arbotagi na drzewach. Leśniczy tłumaczy. "Do 10 lat"
"Ojciec chrzestny AI" ostrzega. "Powinniśmy się martwić"
Widziała plamki. Diagnoza okazała się szokująca
Zieliński wrócił na boisko. Nie odwrócił jednak losów spotkania
Jak usunąć żywicę z ubrania? Tego lepiej nie rób
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić