aktualizacja 

Grała Zosię w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Emilia Dankwa?

33

Emilia Dankwa zasłynęła rolą Zosi w "Rodzince.pl". Jako mała dziewczynka wcielała się w rolę serialowej przyjaciółki Kacperka. Dziś ma 17 lat i zmieniła się nie do poznania. Jak dziś wygląda Emilia Dankwa?

Grała Zosię w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Emilia Dankwa?
Grała Zosię w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Emilia Dankwa? (AKPA, AKPA)

Emilia Dankwa zasłynęła dzięki roli Zosi w "Rodzince.pl". Gdy zaczynała przygodę z serialem, miała 6 lat! Urodziła się bowiem w Warszawie w 2005 roku. Przez lata Emilia zmieniła się nie do poznania.

W "Rodzince.pl" Emilia Dankwa grała od 2011-2020 roku. Przez dziewięć lat zdobyła doświadczenie na planach filmowych. Mimo, że była dzieckiem i nie skończyła szkoły aktorskiej, dała się poznać jako specjalistka w swoim fachu.

Dziś Emilia ma 17 lat. Jest prawie dorosła i coraz częściej można zobaczyć ją na salonach. Oprócz tego działa na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością.

Emilia wydoroślała. Nie jest już małą dziewczynką z serialu. Za chwilę skończy 18 lat. Widać, że jest bardziej dojrzała. Stawia na oryginalność i swój własny styl, którego zdecydowanie jej nie brakuje.

Młoda aktorka nie tylko zajmuje się występowaniem w serialach. Oprócz tego nagrywa filmiki na platformę YouTube. Jej kanał to po prostu "Emilia Dankwa". Pokazuje tam ciekawostki ze swojego życia, dodaje vlogi z ferii czy wakacji.

Ostatnio gwiazda wybrała się na premierę filmu familijnego "Detektyw Bruno". Udzieliła kilku wywiadów i zapozowała na ściance. Towarzyszył jej również młodszy brat.

Zobacz także: Jak się zmieniła serialowa Zosia z "Rodzinki.pl"?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić