BOB| 

"Infinite Storm". Gwiazda Hollywood zagra u Małgorzaty Szumowskiej

2

Wielka gwiazda zagra w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej "Infinite Storm". Potwierdzono już, że udało się namówić Naomi Watts, która zagra główną rolę.

"Infinite Storm". Gwiazda Hollywood zagra u Małgorzaty Szumowskiej
Naomi Watts zagra u Małgorzaty Szumowskiej (AKPA)

Małgorzata Szumowska wyrasta na światową gwiazdę branży filmowej. W ubiegłym roku dużym sukcesem okazał się film "Śniegu już nigdy nie będzie", który ma szanse na Oscara w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy". Polka jednak nie zwalnia tempa i już pracuje nad kolejną produkcją.

Naomi Watts w filmie Małgorzaty Szumowskiej

W 2023 roku do kin ma trafić "Infinite Storm". Szumowska wyreżyseruje ten film dla Bleecker Street oraz Sony Picture Worldwide. Okazuje się, że jedną z ról zagra gwiazda Hollywood Naomi Watts.

Cieszę się, że mogę współpracować z tak dużymi partnerami i oczywiście z samą Naomi Watts, którą podziwiam, i z którą chciałam pracować od dawna - mówi polska reżyserka.

Brytyjska aktorka zagra główną rolę w "Infinite Storm". Film będzie opowiadać historię Pam Bales, która jest matką, pielęgniarką i przewodnikiem górskim. Główna bohaterka wyruszy w samotną wędrówkę na górę Washington.

Naomi Watts ma na koncie dwie nominacje do Oscara za role w filmach "21 gramów" i "Niemożliwe". Od lat jest jedną z największych gwiazd filmu.

Zobacz także: "Bridgertonowie" Netfliksa. Nicola Coughlan o wpadce na planie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić