o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|

Holecka była zdegustowana. Takich pasków w TVP wcześniej nie było

31
Podziel się

Czwartkowe wydanie "Wiadomości" pod wieloma względami nie różniło się od poprzednich. A jednak w pewnym momencie widzowie mogli poczuć się zaskoczeni. Czym? Chodzi o pasek do materiału dotyczącego gry polskiej reprezentacji na Euro 2020. Polacy się nie popisali, więc im to wytknięto.

Holecka była zdegustowana. Takich pasków w TVP wcześniej nie było
"Wiadomości": pojawił się materiał o Euro 2020. I taki pasek (TVP)
bEEIBvFN

W połowie czwartkowego wieczornego serwisu informacyjnego TVP wyemitowano materiał pod tytułem "Polska na Euro2020: męczy nas piłka". Przekręcono slogan PZPN "łączy nas piłka" tak, aby pasował do odczuć części kibiców, jednak nie wszystkich. Pomimo porażek polskiej drużyny, wielu wiernych fanów piłki nożnej wciąż jest wdzięcznych drużynie za starania, choć może nie za efekty. Jednak w TVP nastrój był raczej grobowy.

Studio na Woronicza połączyło się z przebywającym w Petersburgu Mateuszem Nowakiem. Podczas rozmowy z dziennikarzem padły takie słowa, jak "wracamy na tarczy" czy "szósty raz na siedem występów na Euro i Mundialu w XXI w. nie wyszliśmy z grupy". Zaprezentowano także sondę uliczną o niezbyt pozytywnym wydźwięku. Nie zabrakło i kuriozalnej informacji o mieszkańcu Kościanu w województwie wielkopolskim, który z wściekłości na drużynę cisnął telewizorem przez okno.

bEEIBvFP

Według TVP winnych porażki jest kilku - i sportowcy, i trener, i w końcu człowiek, który trenera zatrudnił. "Wiadomości" odpowiedzialnością obarczyły Zbigniewa Bońka.

Czemu Telewizja Polska tak negatywnie odniosła się do Euro 2020? Oczywiście, Polacy zawiedli, jednak to nie nowość w sporcie. Być może chodzi o to, że TVP pozyskała wyłączne prawa do transmisji meczów polskiej reprezentacji w latach 2022-2028. W ciągu 7 lat widzowie obejrzą na antenie telewizji publicznej łącznie 234 mecze, w tym minimum 60 spotkań Polaków. To najważniejszy i najtrudniejszy przetarg w historii polskiego rynku telewizyjnego. Wygląda na to, że rozgrywek Polaków może być mniej, niż zakładano.

bEEIBvFV
Zobacz także: Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEIBvGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
Ha ha
3 miesiące temu
Była już zapewne przygotowana cała propagandowa narracja, jak to odnosimy sukcesy piłkarskie dzięki rządowi i rządzącej partyi, że za Tuska tak nie było itp. A tu klops. Euforycznych pasków naszykowali zapewne na 20 lat do przodu, a tu klops. Tyle dobra się zmarnuje.
Jacek
3 miesiące temu
Ile tych starń było 10 min ze Słowacją 20 z Hiszpanią i 30 ze Szwecją nawet nie jeden z trzech meczy w sumie.Grać i angażować się umieja tylko w swich klubach za grubą kasę
Mik
3 miesiące temu
60 meczy polaków z czego 55 przegranych. Drużyna asów.
bEEIBvGr
Znafca
3 miesiące temu
Odpadli, bo nie zostali pobłogosławieni przez tatę z Torunia (tego od kopert). A tak się STARALI!
Ddd
3 miesiące temu
Wina Tuska !!!
+/-
3 miesiące temu
A premier już szykował ordery!
+/-
3 miesiące temu
Tak musiało się stać! Boniek nie zatrudnił kapelana, większość zawodników gra w zagranicznych ligach, u bezbożników. Dlaczego krajowa liga ma taki słaby poziom? Odp.: nie zatrudniają kapelanów!
Jacek-3
3 miesiące temu
"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa. :(" - ale wina jest Tuska. 😂
pol
3 miesiące temu
ciemny lud wszystko kupi w przyszłości wprowadzić podatek od ciemnoty
Azako
3 miesiące temu
Tvpis sami na swoich jadem plują. Wielcy patrioci...
a co
3 miesiące temu
a wszystkiemu winie jest... Górski! tak, pokazał, że polska piłka może być piękna i zwycięska w europie i na świecie, ale to było za złych komunistów, dziś w czasach narodowegosocjalizmu PiS widzimy, że król jest nagi... i po co polskiej piłce było zmieniać ustrój?
Rechot losu
3 miesiące temu
Zostało 18 krajów a Polska w rankingu FIFA zajmuje 26 miejsce, wiec jakiego oczekiwaliśie miejsca , tuż zaraz za Hiszpanią ?
abcd
3 miesiące temu
Nie wracacie na tarczy. Powrót na tarczy przysługiwał tylko najdzielniejszym z dzielnych, którzy polegli w boju.
bEEIBvGj
NickiM
3 miesiące temu
Bo reprezentacja biega za piłką jakby kacze nogi miała i zero pomysłu, a tylko brać kasę jak w PiS.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić