Karolina Woźniak| 

"Szmaciarze z TVN-u". Dziennikarz stacji odpowiada gwieździe TVP

1231

Jarosław Jakimowicz opublikował post, w którym zwrócił się do kolegi z TVN-u. Gwiazda TVP nie kryła żalu do stacji, w której pracuje Krzysztof Skórzyński. "Zadaliście mi ogromny ból, mojej rodzinie i bliskim" - tłumaczy.

"Szmaciarze z TVN-u". Dziennikarz stacji odpowiada gwieździe TVP
Jarosław Jakimowicz atakuje TVN (akpa, akpa)

Jarosław Jakimowicz znany jest nie tylko z tego, że w TVP prowadzi kilka programów informacyjnych. Dziennikarz jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, w których wypowiada na się na wiele tematów w sposób obraźliwy dla niektórych. Gwiazda Telewizji Polskiej publicznie obrażała już osoby biorące udział w Paradzie Równości, teraz, po raz kolejny, oberwało się dziennikarzom TVN-u.

W dosadnych słowach stwierdził, że jest przeciwny przedłużaniu koncesji konkurencyjnej stacji. "Domyślacie się państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. Śpieszcie się, szmaciarze, zadawać pytania" - stwierdził. Wszystko przez to, że stacja podjęła temat afery związanej z wyborami Miss Generation 2020.

Na wpis dziennikarza zareagował Krzysztof Skórzyński, który pracuje w TVN-ie. "Spotkałem dwa lata temu pana redaktora Jakimowicza w pociągu relacji Warszawa-Kraków. Jechał na targi książki promować swoją autobiografię. Był bardzo miły i serdeczny. Powiedział nawet, że ogląda i podziwia. Szmaciarza? Panie Jarku?" - napisał na Twitterze.

Na wpis dziennikarza TVN-u natychmiast zareagował Jarosław Jakimowicz. "Bardzo dziękuję panie Krzysztofie za ten wpis. Ja też pamiętam naszą podróż do Krakowa. Proszę mi wierzyć, że jestem tak samo miły i serdeczny do dziś. Jeżeli coś się zmieniło, to może trochę więcej pracuję w TVP. Ja też bardzo miło pana zapamiętałem. Ja nic się nie zmieniłem, ale całkiem niedawno pana stacja, TVN, zrobiła ze mnie gwałciciela" - stwierdził.

"Czy dziwi jednak pana moja emocjonalna reakcja? Pana dziwi to, że uważam, że za taką bandytkę nie powinno przedłużać się koncesji komuś takiemu? Jesteście niebezpieczni i niszczycie życie niewinnych ludzi! Niech pan chwilę przemyśli, pomyśli, spróbuje zrozumieć..." - podsumował Jarosław Jakimowicz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić