Klaudia El Dursi w ogniu pytań Wojewódzkiego. Posunął się za daleko, nie wiedziała, jak zareagować

1

Klaudia El Dursi, znana jako gospodyni show "Hotel Paradise", pojawiła się u Kuby Wojewódzkiego. Rozmowa szybko zeszła na temat śmiałej sceny z "365 dni". Ale to nie wszystko. Prowadzący drążył dalej, co wywołało konsternację El Dursi. Nie wiedziała, jak zareagować.

Klaudia El Dursi w ogniu pytań Wojewódzkiego. Posunął się za daleko, nie wiedziała, jak zareagować
Kuba Wojewódzki zadał El Dursi niedyskretne pytanie. Nie wiedziała, jak zareagować (Kadr z programu)

Klaudia El Dursi, obecnie gwiazda stacji TVN, swój telewizyjny debiut zaliczyła, jak przypomniał Wojewódzki, dzięki sesji dla "Playboya", po której przez pewien czas występowała jako wodzianka w jego programie. Wystąpiła również w "Top Model", zyskując uznanie jurorów i widzów. Choć odpadła w przedostatnim etapie, nie zakończyło to jej ścieżki zawodowej w branży rozrywkowej. Przeciwnie, El Dursi wkrótce otrzymała propozycję poprowadzenia programu "Hotel Paradise".

Program cieszy się popularnością już od kilku sezonów, a Klaudia zdobyła rzeszę wielbicieli. W programie Wojewódzkiego dzieliła się refleksjami na temat życia prywatnego i kariery, ale poruszono również wątek nieoczekiwanych intymnych zdjęć od mężczyzn i przedmiotowego traktowania jej osoby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klaudia El Dursi o momencie załamania po "Top Model". "Nie za bardzo nawet chciałam spędzać czas z dziećmi"

El Dursi u Wojewódzkiego o "365 dni"

Na początku wywiadu Wojewódzki zapytał El Dursi, dlaczego nie przyjęła roli w filmie "365 dni", mimo że krążyły słuchy o propozycji zagrania w produkcji. Bliska znajomość z Blanką Lipińską tylko podsyciła te plotki.

Poczułam, że to nie jest rola, w której mogłam się spełnić - powiedziała z wahaniem.

Zapytana o konkrety, potwierdziła, że miała zagrać stewardessę w scenie, którą wiele osób określiło jako gwałt. El Dursi wprost przyznała, że ten fragment scenariusza nie był "w zgodzie z nią".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W trakcie rozmowy El Dursi wyjawiła, że nie raz otrzymała intymne zdjęcia od nieznajomych mężczyzn.

- Różne są fetysze - stwierdziła, zaznaczając, że tego typu sytuacje są nieodłączną częścią pracy w mediach. Dodała również, że niekiedy nieznajomi śledzą ją lub wyczekują pod jej domem.

Klaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego. Nie wiedziała, co powiedzieć

Moment napięcia pojawił się, gdy Wojewódzki zadał El Dursi bardzo prywatne pytanie o wykorzystanie seksu dla osiągnięcia korzyści. Modelka nie była zadowolona, jednak próbowała obrócić temat w żart, oświadczając, że dla niej seks nie jest najważniejszy.

Następnie rzuciła: Dlaczego zadałeś to pytanie? Głupie jest.
I dodała: Od dziecka mnie o to posądzano. Od dziecka tego ode mnie oczekiwano. Od dziecka mężczyźni chcieli przekraczać pewne granice.

Wojewódzki mógł zareagować serio i podjąć dyskusję na ten temat. Gospodyni "Hotelu Paradise" wyznała przecież, że od lat spotykała się z brakiem szacunku i uprzedmiatawianiem ze strony mężczyzn. Wojewódzki jednak szybko zmienił ton.

Jesteś, tak jak ja, istotą seksualną. I to jest program, w którym rozmawiamy o takich rzeczach bez tabu, więc wprowadzanie takiej mieszczańskiej tonacji nie przystaje formule tego programu. My tu traktujemy rzeczywistość pół żartem, pół serio. Bo się zaraz zwalą feministki. O czym on tu rozmawia? Właśnie o tym, o czym wy się wstydzicie - zakończył i temat został zamknięty.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić