"M jak miłość". Ogromne problemy Łukasza. Szef odkryje tajemnicę?

0

Zaczynają się poważne problemy Łukasza Wojciechowskiego, który zaliczy ogromną wpadkę przed swoim szefem. Kolejny odcinek M jak Miłość będzie trzymał mocno w napięciu.

"M jak miłość". Ogromne problemy Łukasza. Szef odkryje tajemnicę?
"M jak miłość". Ogromne problemy Łukasza. Szef odkryje tajemnicę? (Instagram, Instagram)

Romans Łukasza Wojciechowskiego (Jakub Józefowicz) oraz Patrycji Argasińskiej (Alżbeta Lenska) przybiera na sile. Kochankowie spędzili kilka dni w ekskluzywnym SPA na mazurach, w tajemnicy przed mężem Patrycji, który jest także szefem Łukasza. Sielanka nietypowej pary może nie potrwać jednak długo.

Jak donosi Super Express, Wojciechowski może zostać zdemaskowany przez Argasińskiego (Karol Strasburger). Chodzi o telefon swojej starszej kochanki, który wypadnie Łukaszowi w obecności jego szefa.

Syn Marty Wojciechowski ma dość życia w tajemnicy i będzie namawiał Patrycję do ujawnienia ich związku. Ta nie podziela jednak entuzjazmu swojego partnera i poprosi Łukasza do dalsze dochowanie tajemnicy.

Co na to Argasiński? Wygląda na to, że nie przejmuje do wiadomości, że jego żona może go zdradzać z kilkanaście lat młodszym mężczyzną. Wezwie Łukasza do swojego gabinetu, w którym padnie kilka zaskakujących słów.

"M jak miłość". Nie przegap tego odcinka

Do zaskakujących wydarzeń dojdzie w 1571. odcinku "M jak miłość". Zostanie on wyemitowany na antenie TVP 2 już 2 marca o godzinie 20:50.

Zobacz także: 12-latka z "The Voice Kids" zaskoczyła jurorów. Łzy w oczach Cleo
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić