Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Małgorzata Ohme o kulisach zwolnienia z "DDTVN": Czuję smutek i żal

227

Nie milkną echa po zwolnieniu prezenterów "Dzień Dobry TVN" - ze śniadaniówką pożegnała się ostatnio prawie połowa prowadzących. W rozmowie z o2.pl Małgorzata Ohme, która przez 4 lata prowadziła program, opowiada o kulisach tej sytuacji. - Czuję smutek i żal, bo nie miałam na to wpływu - mówi nam. Zobaczcie poniżej nasz cały wywiad wideo.

Małgorzata Ohme o kulisach zwolnienia z "DDTVN": Czuję smutek i żal
Małgorzata Ohme o kulisach zwolnienia z "Dzień Dobry TVN" (WP)

Pod koniec czerwca fanów programu "Dzień Dobry TVN" zaskoczył komunikat opublikowany na oficjalnym koncie programu. Poinformowano w nim, że ze śniadaniówką żegna się piątka z dwunastki dotychczas prowadzących program.

Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka(...) Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem - mogliśmy przeczytać. W dalszej części podziękowano również Małgorzacie Rozenek-Majdan i Agnieszce Woźniak-Starak.

Tydzień po szokującej informacji na naszej kanapie gościliśmy Małgorzatę Ohmę, która "DDTVN" prowadziła przez 4 lata, i której już jesienią nie zobaczymy na ekranie. Zapytaliśmy ją o emocje, które towarzyszą jej po ogłoszeniu tego komunikatu.

Zobaczcie nasz wywiad z Małgorzatą Ohme poniżej:

Zobacz także: Małgorzata Ohme o kulisach zwolnienia z "Dzień dobry TVN": Czuję smutek i żal

- Jest mi smutno [...] To jest praca, którą lubiłam i wierzyłam, że jestem w tym dobra, że robię to najlepiej, jak potrafię. W jakimś sensie czuję żal za tym, co utraciłam, na co nie miałam żadnego wpływu - powiedziała nam Ohme.

Przeżywałam też fazy gniewu, związanego z tym, że nie mam nad tym kontroli. Bo lubię mieć wpływ na rzeczywistość - dodała dziennikarka.

Jednak Ohme ma plan na przyszłość. Właśnie wystartował jej nowy podcast "Lajf No-Makeup", którego pierwszy odcinek można już oglądać w serwisie YouTube.

- Czuję nadzieję. Pierwsze trzy dni były najgorsze. Ale ja zawsze bardzo silnie przeżywam kryzysy. Jestem bardzo emocjonalną osobą - powiedziała nam w wywiadzie.

Okazuje się też, że po informacji o zmianach w "Dzień Dobry TVN" nie wszyscy współprowadzący śniadaniówkę odezwali się do osób, które zostały zwolnione, w tym do Małgorzaty Ohme.

Tak, nie wszyscy się odezwali - potwierdza gwiazda.

Zobaczcie cały wywiad z Małgorzatą Ohme w naszym playerze wideo powyżej.

Filip Borowiak, dziennikarz o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić