oprac. Alicja Nowosielska| 

Matka Musiała nie ma wątpliwości. "Najlepsza polisa na życie"

37

Młody aktor nie ukrywa, że pochodzi z bardzo religijnej rodziny. Jego mama Anna Musiał mówi wprost, że zawierzyła Maryi życie syna.

Matka Musiała nie ma wątpliwości. "Najlepsza polisa na życie"
Maciej Musiał jest osobą wierzącą w Boga (Licencjodawca, Filip Radwanski)

Aktor od lat jest ulubieńcem widzów. Popularność przyniósł mu serial TVP "Rodzinka.pl", gdzie wcielał się w Tomka Boskiego. W ostatnich latach jego kariera nabrała rozpędu - stał się międzynarodową gwiazdą Netfliksa dzięki udziałowi w "Wiedźminie" i "1899".

Jednak ostatnio Maciej Musiał popadł w tarapaty. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota postawiła mu zarzut w związku z reklamowaniem napojów alkoholowych wbrew przepisom ustawy o wychowaniu w trzeźwości i o przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Grozi mu za to grzywna, nawet do 500 tys. zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Musiał apeluje: "Ulegajcie pokusom. Ja też im ulegam!"

Na pewno tą sytuacją zmartwiona jest mama aktora. Anna Musiał przez kilka lat była menadżerką syna, obecnie zajęła się własnym biznesem - sprzedażą świec "z zapachem nieba" oraz "ubrań z błogosławieństwem". Wiara jest bardzo istotnym elementem jej życia.

Mama Macieja Musiała mocno udziela się we wspólnocie religijnej. Kobieta w każdą pierwszą sobotę miesiąca organizuje spotkania z uroczystym zawierzeniem życia Maryi w jednym ze stołecznych kościołów. Nic więc dziwnego, że sama oddała w opiekę Matki Bożej swojego syna.

Oddanie dziecka w opiekę Maryi to najlepsza polisa na życie - powiedziała "Dobremu tygodniowi" Anna Musiał.

Młody aktor również jest tego zdania. 28-latek nie wstydzi się swojej wiary i otwarcie mówi o tym, jak ona pomaga mu w codziennym życiu. Dlatego uparcie broni dobrego imienia Jana Pawła II oraz sprzeciwia się aborcji.

Poczucie istnienia Boga daje mi siłę, spokój i oczyszczenie. Jest azylem, do którego mogę zawsze wrócić bez względu na to, jak się pogubię - ocenia Maciej Musiał.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić