Mikołaj Roznerski odchodzi z "Na dobre i na złe". To będzie łzawe zakończenie wątku

5

Mikołaj Roznerski pojawił się w "Na dobre i na złe" w 2021 r. Zagrał w serialu dwie postaci, bliźniaczo podobne. Ostatecznie aktor żegna się z produkcją i to w iście hollywoodzkim stylu.

Mikołaj Roznerski odchodzi z "Na dobre i na złe". To będzie łzawe zakończenie wątku
Mikołaj Roznerski odchodzi z "Na dobre i na złe" (AKPA)

Mikołaj Roznerski zadebiutował w "Na dobre i na złe" jako inspektor Korban, który szybko zdobył serce dr Sikorki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Niestety bohater został postrzelony na słuźbie i wkrótce zmarł. Niedługo potem aktor wrócił na plan w osobie laboranta Miłosza. Dla odróżnienia obu postaci autorzy serialu nałożyli temu drugiemu okulary. Co ciekawe Miłosz, podobnie jak Korban, również zakochał się w Sikorce. Widzowie zadawali sobie pytanie, czy obaj są braćmi i mieli nadzieję na wyjaśnienie tej zagadki. Niestety zabrakło czasu.

Był pomysł na ten wątek, dlaczego Miłosz wygląda jak zmarły Korban, ale ciągnął się powoli i jednak nie dane było go rozwinąć. Po decyzji Żmudy Trzebiatowskiej o odejściu, scenarzyści stwierdzili, że bohater Roznerskiego bez Hani nie ma już racji bytu - cytuje swoje źródlo w produkcji serialu Plotek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Seriale w 2024. Szykują się genialne premiery!

Jak informuje "Świat seriali", w 912 odc. "Na dobre i na złe" dr Sikorka dowie się, że jest w ciąży z Miłoszem, ale postanowi o niczym mu nie mówić. Uzna, że najlepszą dla niej opcją będzie życiowy reset z dala od kochanka i dotychczasowego środowiska, za granicą. W ostatniej chwili, kiedy lekarka będzie już w drodze na lotnisko, jej plany odkryje laborant. Natychmiast ruszy za ukochaną.

Czasem nie można pozwolić się porzucić. Trzeba zawalczyć i to jest właśnie taki moment. Czytałem, że jak ludzie są ze sobą w związku, to nie można tak po prostu się rozstać zwłaszcza, kiedy jedno z nich wcale nie chce rozstania - powie Miłosz prosto w oczy Sikorce.

Pani doktor weźmie sobie te słowa do serca i oboje znikną z serialu, żeby gdzieś ułożyć sobie wspólną przyszłość i być może kiedyś powrócić do Leśnej Góry. Emisja finalowego odcinka z udziałem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Mikołaja Roznerskiego już 6 marca.

Autor: IRO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić