Przemek Romanowski| 

Nagranie gwiazdy sprzed lat podbija internet. "Będzie pogodnie, ale chłodnio"

10

Większość Polaków kojarzy ją z licznych ról filmowych. Jest także cenioną aktorką teatralną i autorką książek. Należy do grona celebrytów, którzy szanują swoją prywatność. Mało kto więc wiedział, że Izabela Kuna zaczynała karierę w telewizji jako… pogodynka. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, które budzi duży uśmiech na twarzy.

Nagranie gwiazdy sprzed lat podbija internet. "Będzie pogodnie, ale chłodnio"
Izabella Kuna w tle jako pogodynka (Materiały prasowe)

Izabela Kuna urodziła się 25 listopada 1970 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Szkoły Filmowej w Łodzi. Następnie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie dostała angaż w Teatrze Polskim. Poza tym grała również epizodyczne role w filmach i serialach telewizyjnych.

Jako aktorka nie była zadowolona z ofert pracy, jakie otrzymywała. Podjęła więc decyzję o wyjeździe do Norwegii. Tam pracowała m.in. w ekipie remontowej, była sprzątaczką i opiekunką do dzieci. Po powrocie do kraju otrzymała posadę prezenterki pogody w telewizji Polsat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej wyczekiwane premiery filmowe 2024 roku
To było ponad 25 lat temu. Wygrałam casting. Zgłaszałam się wszędzie, gdzie się dało. Podchodziłam do tego, jak do zadania aktorskiego. Ale kiepsko mi szło (…) Wydawało mi się wówczas, że jak odmówię, to wydarzy się coś złego lub już nigdy nikt mi niczego nie zaproponuje — mówiła Kuna w rozmowie z Plejadą.
Marna była ze mnie pogodynka. Moja wiedza meteorologiczna nie była imponująca. Musiałam wszystkiego się nauczyć. Szybko okazało się, że mam zbyt osobisty stosunek do pogody. A potem ciąża nie pozwoliła mi dalej pracować, więc nie zagrzałam tam długo miejsca – przyznaje popularna i ceniona dziś aktorka.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, w którym możemy zobaczyć, jak w 1996 r. Izabela Kuna pięknie zapowiada w Polsacie pogodę. Dowiemy się z niego, że na Dolnym Śląsku wciąż będzie padał deszcz, zaś na wschodzie będzie pogodnie, ale chłodno.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić