Nigdy nie żegnał się tak długo. Kraśko zaskoczył na koniec "Faktów"

106

3 października 1997 r. na antenie TVN-u zadebiutowały "Fakty". Z okazji 26. urodzin programu Piotr Kraśko pod koniec wtorkowego wydania nie bał się wygłosić kilku wielkich słów. Co powiedział prezenter?

Nigdy nie żegnał się tak długo. Kraśko zaskoczył na koniec "Faktów"
Piotr Kraśko pożegnał się z widzami "Faktów" w oryginalny sposób (fot. TVN)

Wtorkowe "Fakty" nie miały się różnić od innych wydań tego programu. Piotr Kraśko zapowiedział "Fakty po Faktach" w TVN24, gdzie Diana Rudnik miała rozmawiać z Pawłem Zalewskim i Maciejem Gdulą. Jednak prezenter nagle dodał sporo słów od siebie.

- I zazwyczaj mówię w tym momencie "Dziękuję, że są państwo z nami", ale dziś powiem więcej. Dziękuję, że są państwo z nami od 26 lat, bo to 26. urodziny "Faktów". A istnieją, nie dlatego, że rano wpadamy na pomysł, co pokazać o 19, a dlatego, że państwo o 19 każdego kolejnego wieczoru wybierają nasz program. I za to bardzo dziękujemy - powiedział Kraśko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz: Kuriozalne sytuacje w “Wiadomościach” TVP. Wpadek nie brakowało

Na tym jednak Kraśko nie zakończył. Skierował swoją wypowiedź do ekipy programu i wykonał wymowny gest.

- Ale proszę pozwolić, że wyjątkowo w urodziny podziękuję tym wszystkim wspaniałym ludziom, którzy stworzyli "Fakty", tworzą je i wciąż tworzą. Panie, panowie, zaszczyt z wami pracować - po tych słowach Kraśko skinął głową w kierunku lewej i prawej strony ekranu.

Na koniec Kraśko wygłosił jeszcze kilka podniosłych słów. Podkreślił, co jest teraz najważniejsze dla naszego kraju.

- Wszystkiego, co najlepsze. Dla państwa, dla "Faktów" i nie bójmy się wielkich słów: wszystkiego, co najlepsze dla Polski, do zobaczenia - oznajmił Kraśko.

Przypomnijmy, że Kraśko jest dziennikarzem TVN od 2016 r. Współprowadził "Dzień dobry TVN" i był gospodarzem "Faktów o świecie" przez pierwsze cztery lata. Od 2020 r. jest prowadzącym "Faktów". W ubiegłym roku prezenter miał kilkumiesięczną przerwę od wydawania głównego programu informacyjnego z powodu problemów zdrowotnych.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić