Panna młoda z papierosem. Musiała się tłumaczyć

7

Nietypowe zachowanie Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zszokowało widzów. Ich zdaniem panna młoda powinna ukrywać się ze swoim nałogiem nikotynowym. Kobieta dosadnie zareagowała.

Panna młoda z papierosem. Musiała się tłumaczyć
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryła się ze swoim nałogiem (TVN)

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Tym bardziej zależy im, aby zrobić oszałamiające pierwsze wrażenie na przyszłym mężu czy żonie. Ale im lepiej ktoś wykreuje się na weselu, tym większe rozczarowanie może spotkać drugą połówkę w następnych dniach.

Nie warto więc za bardzo ukrywać swojej natury. Wychodząc z tego założenia, Marta Podbioł, którą eksperci programu TVN sparowali z 37-letnim Maciejem, kierowcą ze Szczecina, nie kryła się na swoim weselu z papierosami. Kobieta co jakiś czas uciekała "na fajkę".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo podejrzewali, że większym zaskoczeniem dla pana młodego będzie dziecko Marty. Jednak gdy 32-latka przedstawiła swojego syna mężowi, ten entuzjastycznie się z nim przywitał. Mężczyzna nie zgłosił też zastrzeżeń co do nałogu nikotynowego partnerki.

Inaczej zareagowali jednak internauci. Marta Podbioł przywołała na Instagramie krytyczne komentarze.

"Pani Młoda z papierosem? Fuuuuj jak tak można?!"
"Suknia ślubna i do tego fajka? Jak to wygląda? Nie mogła tego ukryć?!" - zacytowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Telewizyjna panna młoda odniosła się do przykrych słów. Przyznała, że nie jest dumna ze swojego przywiązania do papierosów, ale jest świadoma, że nikt nie skłoni jej do zerwania z nałogiem. Sama musi dojrzeć do tej decyzji.

"Nie zamierzałam udawać kogoś, kim nie jestem. A jestem m.in. nałogowym palaczem. Czy jestem z tego dumna? Niekoniecznie. Czy lubię palić? Niestety tak, przez co tak trudno jest mi to rzucić…" - napisała Marta na Instagramie.

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaapelowała do internautów o większą tolerancję wobec czyichś wyborów. Ona sama zaznaczyła, że nie ocenia ludzi ze względu na ich życiowe decyzje.

"Podziwiam każdego, kto przestał palić. Ale też mam pełną akceptację dla osób, które palą. W końcu każdy z nas jest wolnym człowiekiem i ma pełne prawo żyć według własnych zasad" - podsumowała.
Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić