Piotr Kraśko niespodziewanie wrócił na antenę TVN. Poprowadził "Fakty po Faktach"

37

Po wielomiesięcznej przerwie Piotr Kraśko powrócił do studia. W środę 21 grudnia skompromitowany dziennikarz poprowadził program "Fakty po Faktach". "Decyzja zapadła na samej górze" - podaje portal Wirtualne Media.

Piotr Kraśko niespodziewanie wrócił na antenę TVN. Poprowadził "Fakty po Faktach"
Piotr Kraśko znów przed kamerami (Facebook)

W ubiegłym roku na wizerunku dziennikarza pojawiła się gigantyczna rysa, której widzowie nie mogli mu wybaczyć. Najpierw wyszło na jaw, że Piotr Kraśko od lat nie rozlicza się z fiskusem. Ostatecznie prezenter zapłacił 850 tys. zł zaległych podatków, a skarbówka umorzyła postępowanie.

Później okazało się, że dziennikarz jeździ autem bez uprawnień. W kwietniu 2021 r. Kraśko został zatrzymany podczas prowadzenia samochodu bez ważnego prawa jazdy. Kilka miesięcy później sąd prawomocnie skazał go, wymierzając karę 7500 zł grzywny i rok zakazu prowadzenia pojazdów.

Dyrekcja TVN nie miała wyjścia i podjęła decyzję o wysłaniu dziennikarza na długi urlop. Nikt nie wiedział, czy kiedykolwiek wróci, a jeśli tak, to kiedy to nastąpi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Duże zmiany w TVN. Stacja nie ma najlepszej passy

Od tego czasu Piotr Kraśko pojawiał się przed kamerami przelotnie. W październiku wystąpił w "Dzień Dobry TVN" w roli gościa i opowiadał o swoich problemach ze zdrowiem oraz depresją. Po tym wywiadzie redakcja formatu musiała zamieścić wyjaśnienie. Nieco później widzowie "Faktów" mieli okazję zobaczyć go w roli korespondenta ze Staną Zjednoczonych.

W środę 21 grudnia Piotr Kraśko niespodziewanie wrócił do studia TVN24 i poprowadził "Fakty po Faktach". Jak zauważają Wirtualne Media, dziennikarz nie skomentował swojego powrotu. Według informatora serwisu, Piotr Kraśko już niedługo może pojawić się przed kamerami w roli prowadzącego "Faktów".

Może poprowadzić jedno z wydań świątecznych, sylwestrowe lub noworoczne. Rok temu, po poprzednich problemach wizerunkowych, wrócił do prowadzenia programu w wigilię. Zespół zdaje sobie sprawę, że decyzja zapadła na samej górze, więc w pełni to przyjmuje do wiadomości i musi zaakceptować - czytamy
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić