Rolnik z show TVP stracił źródło dochodu, prosi o pieniądze. Pożar wszystko strawił

7

Seweryn Nowak to jeden z gospodarzy, którzy szukali miłości w programie TVP "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie zakochał się w uczestniczkach show, ale i tak udało mu się ożenić. Teraz razem z partnerką mierzą się z ogromną tragedią. Wszystko przez pożar.

Rolnik z show TVP stracił źródło dochodu, prosi o pieniądze. Pożar wszystko strawił
Seweryn Nowak z show "Rolnik szuka żony" stracił źródło dochodu (AKPA, Zrzutka.pl)

Seweryn Nowak pojawił się w szóstej edycji programu randkowego TVP "Rolnik szuka żony". Mężczyzna na planie nie znalazł miłości życie, ale udało mu się na nią trafić poza kamerami. To nie Marlena, Diana czy Asia, z którymi randkował na oczach widzów, były mu pisane. Seweryn zakochał się w swojej sąsiadce Magdzie. Szybko doszło do ślubu, a niedawno rodzina powiększyła się o córeczkę.

Wszystko układało się młodemu małżeństwu doskonale. Do czasu. Niedawno spotkała ich ogromna tragedia. W majątku pary wybuchł pożar, który strawił salę imprezową stanowiącą główne źródło dochodu Nowaków. Magdalena postanowiła poprosić o wsparcie na portalu zrzutka.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca
"Prosimy o pomoc! W dniu 12.11.2023 po godzinie 5 doszło do wielkiej tragedii. W zaledwie kilka minut zostaliśmy pozbawieni głównego dochodu. Wiata, a inaczej sala letnia, w której odbywała się impreza, stanęła w płomieniach mimo stałej kontroli komina. Zawiodła wyobraźnia ludzi trzecich, którzy wynajęli obiekt. Konstrukcja sali grozi zawaleniu, żadne z okien nie wytrzymało tak wysokiej temperatury, podłoga także nie przetrwała. Okna spadały z dachu. Widok był przerażający. Łzy same płynęły po policzkach…" - napisała zrozpaczona właścicielka obiektu.

Sala była ubezpieczona, ale środki nie pokryją nawet połowy zniszczeń. Trzeba odbudować pomieszczenie, kupić nowe wyposażenie. "Straty są ogromne, czego nie zabrał ogień, zniszczyła woda" - czytamy w opisie.

Rolniczka zaapelowała nie tylko o wpłaty pieniężne, ale i materiały czy pomoc przy pozbyciu się zniszczeń i odbudowie obiektu: "Liczy się nie tylko wsparcie finansowe, ale również pomoc w formie niezbędnych materiałów budowlanych czy pomocy fachowców (więźba dachowa, pokrycie dachu, podłoga, instalacja elektryczna). Wszystkim z góry serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc".

TUTAJ znajdziecie link to zbiórki. Zamieszczone przez Magdalenę zdjęcia wyraźnie pokazują spustoszenie wywołane pożarem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić