o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ola Kowalczyk
|

Sekielscy zażartowali z Andrzeja Dudy. Uderzyli w czuły punkt

35
Podziel się

Tomasz i Marek Sekielscy zadrwili z prezydenta RP. W najnowszym odcinku swojego satyrycznego programu "Sekielski Sunday Night Live" nie oszczędzili Andrzeja Dudy, nawiązując do jego ostatnich medialnych wypowiedzi.

Sekielscy zażartowali z Andrzeja Dudy. Uderzyli w czuły punkt
Tomasz Sekielski boleśnie zakpił z Andrzeja Dudy (AKPA)
bDXIdrGZ

Bracia Sekielscy uruchomili w końcu swoje profesjonalne studio i stronę internetową. Dzięki funduszom, jakie udało im się zgromadzić za pośrednictwem platformy crowndfoundingowej, ruszyło Sekielski Brothers Studio. Jednym z pierwszych profesjonalnie zrealizowanych w nim nagrań był ostatni odcinek satyrycznego programu "Sekielski Sunday Night Live". Bracia Sekielscy szczególnie mocno skupili się w nim na ostatnich medialnych wypowiedziach prezydenta Andrzeja Dudy. Rozbawiła ich zwłaszcza ocena, jaką na łamach tygodnika "Sieci" wystawił rządowi za walkę z pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że prezydent ocenia te działania na 4 z plusem, podkreślając, że z pomocą państwa mogłoby być znacznie gorzej, "jeśli u władzy byli brutalni gospodarczo liberałowie".

- A jaką ocenę wystawił sobie prezydent? Szóstkę - drwił przed kamerami Marek Sekielski, nawiązując m.in. do zamiłowania prezydenta do jazdy na nartach.

bDXIdrHb
Zobacz także: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

Sekielscy zaprezentowali w trakcie swojego programu także kilka innych "sucharów" na temat prezydenckiej pary. Padło m.in. takie pytanie: - Dlaczego Agata Duda byłaby lepszym prezydentem niż mąż? Bo by się nie odzywała - drwił Tomasz Sekielski. Trzeba przyznać, że dobry nastrój nie opuszczał braci, którym udało się zrealizować swój kolejny biznesowy cel. W nagraniu, poza docinkami na temat prezydenckiej pary, sporo mówili o uruchomionej właśnie stronie internetowej, na której znajdziemy nie tylko ich produkcje. Do współpracy z Sekielskimi dołączyli m.in. Eliza Michalik, Artur Nowak czy Małgorzata Serafin. W ostatniej rozmowie z Wirtualnymi Mediami Sekielscy podkreślali, że są otwarci na każdego, kto chciałby za ich pośrednictwem, i z ich pomocą, zrealizować interesujący materiał.

bDXIdrHh
Chcemy, aby to było miejsce nie tylko dla nas, gdzie będziemy realizowali i nagrywali swoje programy jako bracia lub każdy z nas osobno, ale by tworzyły tam także osoby, które będą miały coś ciekawego do powiedzenia, a nie mają narzędzi, miejsca czy nie wiedzą, jak to zrobić. Chcemy zaoferować studio, z którego wyjdzie się ze zmontowaną rozmową wideo czy podcastem. Tworzymy także stronę, na której będziemy udostępniali przygotowane materiały. Będziemy producentem i koproducentem treści - komentowali Matek i Tomasz Sekielscy.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXIdrHC
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(35)
JOT
3 miesiące temu
Jacy wyborcy taki prezydent 🤷‍♂️
ktoś
3 miesiące temu
no, no, proszę, ciekawe czy ci panowie byliby tacy elokfentni, w stosunku do pana, który podobno żyrandola pilnował, czy tu przypadkiem nie ma mowy nienawiści, uważam, że bez względu na sympatie i antypatie z prezydenta osoby publiczne jakimi są sekielski, nie powinni.. a nawet nie mają prawa drwić z głowy państwa, w wielu innych krajach, takie wystąpienie było by potępione i groziło by karą
Ośla ławka
3 miesiące temu
Mając teraz porównanie, to PAN JARUZELSKI jest przez DUŻE P PAN.
bDXIdrHD
witia
3 miesiące temu
najgorszy prezydent od stuleci
NORMA
3 miesiące temu
Celebryci jak nic nie mają do zaoferowania, to dla kasy i poklasku gawedzi hejtują rząd
Srebrnik
3 miesiące temu
@Ola Tow. Jaruzelski i Oleksy nie takimi gierojami w walce z kościołem byli, I oni też wrócą!!
Helmuth
3 miesiące temu
O mój Boże jaki śmieszny ten Sekielski. No, boki zrywać normalnie.
erwin
3 miesiące temu
jesteście wszyscy nienormalni
asia
3 miesiące temu
sekielski jak ty patrzysz ludziom w oczy
jacekkk
3 miesiące temu
Za Tuska było jeszcze śmieszniej, szkoda, że tego nie widzieli....
Daniel
3 miesiące temu
Słabe
APELUJEMY
3 miesiące temu
Alex Nawrot, Antoś Bartczak , Daniel Kuna proszą Nas bardzo o wsparcie. Niestety , żeby normalnie żyć mogą liczyć tylko na ludzi dobrej woli. Pomóżmy tym chłopcom, oni na to zasługują, a dobro powraca. ( inf. Siepomaga)
eVe
3 miesiące temu
Z niego nie trzeba żartować. On sam jest jednym wielkim żartem.Ale bardzo smutnym:)
bDXIdrHv
Gość
3 miesiące temu
Dlaczego Sekielscy mają problemy z nałogami , to wina taty czy mamy ? Niech zrobią o tym odcinek satyryczny Live.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić