Przemek Romanowski| 

Stało się. Cichopek i Kurzajewski "wylecieli" z "Pytania na śniadanie"

71

Zmiany, zmiany, zmiany. TVP przechodzi obecnie rewolucję, która dotknęła także "Pytanie na śniadanie". Niektóre z par już przed kilkoma dniami pożegnały się z programem, a w ich miejsce pojawiły się nowe. Najnowsza wiadomość dotyczy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Stało się. Cichopek i Kurzajewski "wylecieli" z "Pytania na śniadanie"
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek pożegnali się z widzami "PnŚ" (Instagram)

Z programem "Pytanie na śniadanie" wcześniej pożegnały się już Anna Popek i Robert Rozmus, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny oraz Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki. W końcu przyszedł także czas na najsłynniejszą parę "PnŚ" – Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od kilku lat prowadzili "Pytanie na śniadanie". Po zmianie władzy w TVP ich pozycja wciąż wydawała się dość bezpieczna. Informacja, która pojawiła się we wtorek, 23 stycznia, musiała więc zaskoczyć wielu widzów.

Popularni prezenterzy o zakończeniu współpracy z telewizją śniadaniową poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu ‘Pytanie na Śniadanie’. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące - czytamy na Facebooku.

Cichopek i Kurzajewski nie zapomnieli podziękować także widzów: "Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program "Pytanie na Śniadanie" ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce".

Na koniec byłe już gwiazdy "PnŚ" życzyły powodzenia nowym prowadzącym. Przypomnijmy, że w miniony piątek w roli gospodarzy "Pytanie na Śniadanie" zadebiutowali Robert Stockinger i Joanna Górska. Dziennikarz przybył do TVP prosto z TVN, a konkretnie z "Dzień Dobry TVN". Dwa dni później na widzów popularnej śniadaniówki czekali Klaudia Carlos i Robert El Gendy, który w przeszłości współprowadził już "PnŚ".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić