aktualizacja 

Trudno uwierzyć w to, co zrobiła. Wideo oburzyło internautów

28

Taylor Swift w trakcie rozdania Grammy 2024 popełniła wielką gafę. Internauci nie wierzą, że można byłoby w taki sposób potraktować Celine Dion.

Trudno uwierzyć w to, co zrobiła. Wideo oburzyło internautów
Taylor Swift nie potraktowała Celine Dion zbyt uprzejmie podczas rozdania Grammy (fot. Getty)

Za nami 66. rozdanie statuetek Grammy. To najważniejsze nagrody muzyczne, jakie przyznawane są w Ameryce. Wielką zwyciężczynią wieczoru okazała się Taylor Swift, która przy okazji została rekordzistką, bo czwarty raz w swojej karierze otrzymała Grammy w kategorii Album roku.

By ogłosić zwycięzcę w tej kategorii, na scenie pojawiła się Celine Dion. Gwiazda po raz pierwszy pojawiła się publicznie od wielu miesięcy z racji swoich problemów zdrowotnych.

Dion zmaga się z zespołem sztywnego człowieka, który charakteryzuje się postępującym sztywnieniem w obrębie mięśni. Bolesnym problemem są też powracające epizody skurczów mięśniowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Gilon o swoim nowym ukochanym.

Grammy 2024. Co zrobiła Taylor Swift?

Publiczność powitała Dion jak królową, bijąc na stojąco jej brawo. Jednak gdy Swift weszła na scenę, zaliczyła ogromną wpadkę.

Na wideo, które można zobaczyć w sieci, widać, jak artystka przytulała się do osób znajdujących się wokół Dion. Wciąż na nich patrzyła, gdy odbierała statuetkę. Nie nawiązała żadnego kontaktu wzrokowego z Dion w trakcie tej czynności.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Choć artystki zrobiły się wspólne zdjęcie za kulisami, ucinając spekulacje, że coś jest między nimi nie tak, internauci nie zostawili suchej nitki na Swift. "Nadszedł czas, by ją scancellować", "Rozczarowanie tego wieczoru", "To było super żenujące ze strony Taylor", "Celine na to nie zasłużyła", "Zero klasy i taktu" - skomentowali.

Swift jest obecnie najbardziej popularną artystką w Stanach Zjednoczonych, stąd każdy jej ruch jest szeroko komentowany w sieci. Jednak zachowanie w stosunku do Dion może zostawić sporą rysę na jej wizerunku, który dla wielu i tak jest potężnie przereklamowany.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić