o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

TVN otrzymał koncesję. W Holandii. Stacja wydała oświadczenie

127
Podziel się

Zarząd TVN S.A. reaguje na wstrzymanie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji odnowienia koncesji dla TVN24. W oficjalnym oświadczeniu przyznaje, że przygotowuje się na najgorszą ewentualność. Poczyniono już pierwsze kroki, aby emisja trwała.

TVN otrzymał koncesję. W Holandii. Stacja wydała oświadczenie
Zarząd TVN wydał oświadczenie w sprawie wstrzymania koncesji przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (Getty Images, TVN)
bESHDTfV

Oświadczenie TVN S.A. zostało opublikowane na oficjalnej stronie TVN24. Jak podkreślili członkowie zarządu TVN S.A., ze względu na trwające już półtora roku wstrzymywanie decyzji o odnowieniu koncesji, przygotowują się na najgorszą ewentualność.

Biorąc pod uwagę trwające półtora roku nieuzasadnione wstrzymywanie przez KRRiT decyzji o odnowieniu koncesji dla TVN24, musimy być gotowi na każdą ewentualność – czytamy w oświadczeniu TVN S.A.
bESHDTfX

Lex TVN. Oświadczenie TVN. Zarząd kanału przedstawia "plan awaryjny"

Jak podkreślił zarząd TVN S.A., w lipcu 2021 roku złożył wniosek do holenderskiej telewizji o przyznanie koncesji na nadawanie TVN24. Jest to rozwiązanie na wypadek, gdyby do 26 września KRRIT nie wydała decyzji o jej przedłużeniu. Takie rozwiązanie byłoby zgodne z uchwaloną przez Sejm nowelizacją.

Jeśli KRRIT nie wyda decyzji o przedłużeniu koncesji TVN24 do 26 września, dalsze nadawanie umożliwi, zgodnie z polskim i unijnym prawem, koncesja holenderska. Jednak ciągle wierzymy, że nie będziemy zmuszeni z niej skorzystać – podkreśla zarząd TVN S.A.
bESHDTgd
Zobacz także: Zobacz też: Andrzej Duda pod ostrzałem. Krzysztof Gawkowski bezlitosny

Mimo złożenia wniosku do holenderskiej telewizji zarząd TVN S.A. podkreśla, że już teraz spełnia warunki o uzyskanie rekoncesji. Ponownie zaapelowali więc do KRRIT o przychylenie się do ich wniosku, a władz kraju – odrzucenie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji.

bESHDTge
W obecnym kształcie uderza ona we wszystkie nasze kanały, w tym w TVN, podważając wolność słowa, niezależność mediów oraz własność prywatną. Ponownie apelujemy do władz o odrzucenie tej szkodliwej nowelizacji – apeluje zarząd TVN S.A.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESHDTgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(127)
gość
3 miesiące temu
TVN PRZENIEŚCIE SIĘ DO FRANCJI LUB NIEMIEĆ TO BĘDZIECIEMIELI SWOBODĘ JAK U PUTINA. PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIECIE SZKALOWAĆ NASZEGO KOCHANEGO KRAJU - POLSKI.
TVN nie sam
3 miesiące temu
Jeżeli nie zgadzasz się z polityką PIS i odebraniem koncesji TVN wyślij SMS o treści NDP na numer 73601 (koszt 3,69zl) To nasz wspólny protest ! Pokażmy ilu nas jest ! Jeszcze mamy szansę ! Wśród osób które wyślą SMS zostanie rozlosowany samochód marki Tesla !!!
Karpacz
3 miesiące temu
Kremlowsko Berlińskiej propagandy niebedzie z TVN????
bESHDTgz
michał
3 miesiące temu
Niech jeszcze wywalą TVN z platformy cyfrowej to będę zadowolony. Bo od kiedy Discovery przejęła to nie ma nic ciekawego - tylko miejsce zajmują
Hehehe
3 miesiące temu
Będą nadawać ze skrzynki pocztowej ?
Yob
3 miesiące temu
Jak to uderzają w wolność słowa? Przecież słychać jak skomlicie.!!!
Eni
3 miesiące temu
Ciemny ludzie,graja tematem lextvn bo chca odciagnac was od swych 80% podwyzek jakie sobie przyznali.
Tusk
3 miesiące temu
Tu nie chodzi o wolność słowa,,,a o zdeprawowane człowieka,rodziny,POLSKI,,chłam ,sex oglądany przez dzieci,bzdety,lewackie info klamiace rzeczywistość,nagonka na rodzinę,,, no i kasa ,SZKODA GADAC-a USA???baiden nie będzie wieczny jak Lenin,,nie ta liga
Nani
3 miesiące temu
Mieczem wojujesz od miecza giniesz.Tak wygląda cała opozycja.Kiedy jest dobrze to uszami klaszczą a ja nie po ich myśli to już wszyscy beee.POspólstwo typowe.
USA
3 miesiące temu
To sie milosnik kotow wkurzy.a amerykance tez nie zapomna.na bank
!!!!!!!!!!!
3 miesiące temu
pislamisci musza teraz Polskę z Unii wyprowadzić ,zeby tvn24 nie nadawało
xxxx
3 miesiące temu
Tvn to stacja platformy czy jak tam ich zwał
marysia
3 miesiące temu
skakali skakali i PIS ich zalatwil! :(
bESHDTgr
suka
3 miesiące temu
W jakiej Holandi!?, teraz mamy Niderlandy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić