Anna Ryta| 

Wpadka w finale "Familiady". Zapytali ją o biblijny raj

21

Stres, presja związana z uciekającym czasem i udzielenie poprawnej odpowiedzi - to czasem nie ma prawa razem funkcjonować. Przykładem na to jest występ jednej z uczestniczek w finale "Familiady". Pani Patrycja udzieliła zaskakującej odpowiedzi na pozornie banalne pytanie.

Wpadka w finale "Familiady". Zapytali ją o biblijny raj
Zestresowana uczestniczka "Familiady" miała problem z odpowiedzią na pytanie (Kadr z programu "Familiada")

W programach rozrywkowych zdarzyć się może wszystko, szczególnie gdy trzeba popisać się wiedzą, skojarzeniami i refleksem. Właśnie dlatego teleturnieje pełne są śmiesznych, a czasem nawet żenujących wpadek. Przejęzyczenia, nerwowe śmiechy i kosmiczne odpowiedzi na pytania prowadzących to "chleb powszedni" uczestników takich programów.

Kopalnią wpadek graczy jest m.in. "Familiada". W finale 2688. odcinka jedna z uczestniczek miała odpowiedzieć na pozornie banalne pytanie: "Co lub kto kojarzy się z biblijnym rajem. Jej poprzedniczka stwierdziła bez większego zastanowienia, że "Ewa", co oczywiście okazało się najwyżej punktowaną odpowiedzią.

A co wymyśliła pani Patrycja? Zestresowana finalistka nie poszła tokiem myślenia koleżanki i zamiast "Adam" czy "wąż" odpowiedziała… "Jezus". Jak można się domyślić, odpowiedź była warta okrągłe zero punktów.

- Adam by się przydał, tu chłopa brakuje, za Adama można by pewnie zgarnąć ze trzydzieści punktów - mówił prowadzący Karol Strasburger, a skruszona uczestniczka tylko potakiwała i przyznała, że "coś jej się tam z Biblią pomyliło".
Zobacz także: Karol Strasburger poucza: "Mówienie dowcipów wymaga dużego wyczucia"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić