Za kulisami wrze. "Na korytarzach TVP aż huczy od plotek"

31

Potwierdzenie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego może odbić się na ich pracy. Choć przed kamerami ekipa "Pytania na śniadanie" zapewnia o wsparciu swoich kolegów, za kulisami można usłyszeć różne reakcje. Niektórzy są wyraźnie źli, że stacja mocno promuje kochanków.

Za kulisami wrze. "Na korytarzach TVP aż huczy od plotek"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na planie "Pytania na śniadanie" (AKPA, AKPA)

Po siedmiu miesiącach plotek prawda wyszła na jaw. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są razem. Długo jednak woleli zachować dla siebie łączącą ich zażyłość. Nie zmienił tego nawet oficjalnie uzyskany rozwód.

Szyki pomieszała im dopiero Paulina Smaszcz. Była żona Kurzajewskiego dała popis, składając publiczne życzenia urodzinowe Cichopek. To jej komentarz ujawnił, że 40. urodziny gwiazda TVP spędza w Ziemi Świętej u boku kochanka. W końcu więc sami zainteresowani postanowili potwierdzić tę informację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jesienne ramówki największych stacji. Na ekranach wieje nudą

Choć pod ich wspólnym zdjęciem szybko zaroiło się od słów wsparcia, na korytarzach TVP nie brakuje nieprzychylnych im osób. W końcu teraz cała uwaga będzie skupiona na Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim. Ponoć jest to nie w smak niektórym gwiazdom "Pytania na śniadanie".

Na korytarzach TVP aż huczy od plotek i niezadowolenia, szczególnie ze strony innych pracujących tam gwiazd. Zazwyczaj nie panuje tam wyjątkowo przyjazna atmosfera, ale tym razem wszyscy są zgodni - sytuacja z Kaśką i Maćkiem jest po prostu nie fair. Wszyscy spodziewali się, że dostaną jakąś naganę, a oni jeszcze zdecydowali o łączeniu się na żywo i wyreżyserowanej radości z miłości tej dwójki - zdradził pracownik stacji z rozmowie z Pomponikiem.

Można się tylko domyślać o jakie osoby chodzi. Na antenie TVP pozytywnie o romansie kolegów wypowiadali się Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Ida Nowakowska. Z ekipy "Pytania na śniadanie" zdjęcie Cichopek i Kurzajewskiego tylko polubili Małgorzata Opczowska i Izabella Krzan. Męska część ekipy, czyli Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki i Tomasz Wolny, milczą na ten temat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Znane jest za to stanowisko szefowej "Pytania na śniadanie". Joanna Kurska jako jedna z pierwszych skomentowała potwierdzenie romansu swoich pracowników. "Miłość jest najważniejsza, kochajcie się" - napisała na Instagramie.

Ale i zwykli pracownicy TVP wiedzą swoje. Wśród nich nie brakuje osób, które od dawna ukrywają swoje prawdziwe poglądy czy styl życia, tylko po to, aby nie podpaść szefostwu.

Niektórzy czują presję, aby ukrywać pewne fakty ze swojego codziennego życia w obawie przed naganą i problemami. (...) Nagle wszyscy muszą robić dobrą minę do złej gry i jeszcze publicznie im 'kibicować', bo przyszedł przykaz z góry, że mają grać do jednej bramki - narzeka anonimowy pracownik TVP.
Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić