10 powodów, dla których herbata jest lepsza od chłopaka 29 marca 2016, 19:445 komentarzy Udostępnij na X Udostępnij na Facebooku1 z 10Zawsze jest gorąca 2 z 10Słodka dokładnie na tyle, na ile lubisz 3 z 10Nie możesz sobie jej odmówić 4 z 10Nie musisz się przejmować, co sobie o tobie pomyśli 5 z 10Możesz próbować tyle smaków, ile tylko chcesz 6 z 10Jest zawsze przy tobie 7 z 10Jest zdrowa 8 z 10Pocieszy 9 z 10Każdy zrozumie fascynację herbatą 10 z 10Przy herbacie omawia się najważniejsze sprawy 55 komentarzy