aktualizacja 

8 najdziwniejszych fetyszy

37
1/8

Makrofilia

Makrofilia
(Pinterest)
0
0

Jeśli nakręcają cię giganci, to możesz mieć właśnie ten fetysz. Jego sympatycy czują podniecenie na widok ponadwymiarowych ludzi. Zła wiadomość jest taka, że ciężko spotkać na ulicy prawdziwego giganta, który zgodzi się na zrealizowanie fantazji.

2/8

Mechanofilia

0
0

Fetysz polegający na ekscytowaniu się maszynami. Jeśli działa na ciebie kształt samochodu i często kierujesz wzrok w kierunku rury wydechowej, to cóż... możesz być nie tylko zwykłym fanem motoryzacji, ale także prawdziwym zapaleńcem.

3/8

Exofilia

0
0

Kierujesz czasem wzrok w rozgwieżdżone niebo i myślisz o kontakcie seksualnym z obcymi? Jeśli tak, to jesteś Exofilem! W poszukiwaniu nowych wrażeń seksualnych wybiegłeś naprawdę daleko! Jesteś prawdziwym wizjonerem.

4/8

Abasiofilia

0
0

Ten fetysz polega na obsesyjnym uwielbieniu przedmiotów ułatwiających poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Także jeśli spodobało ci się zdjęcie umieszczone nad opisem, możesz czuć się abosiofilem.

5/8

Eproktofilia

0
0

Jeden z najbardziej sympatycznych fetyszy. Z pewnością jest on dla partnera osoby, która go posiada. Polega bowiem na tym, że eproktofil podnieca się gazami wydalanymi przez partnera. Im głośniej tym lepiej.

6/8

Dendrofilia

0
0

Gdy zazdrościsz ptakowi, gdy wlatuje do naturalnego otworu drzewa - dziupli - wiedz, że coś się dzieje. Być może jesteś dendrofilem i chciałbyś być bliżej z tym drzewem, a może lubisz obserwować ptaki, kto wie.

7/8

Altocalcifilia

0
0

Fetysze związane ze stopami zawsze odbierane są dziwnie. Ten jest jednak bardzo specyficzny. O ile można zrozumieć, że osoba w szpilkach może się podobać, o tyle trudniej pojąć, że fetyszysta czuje potrzebę przyssania się do butów lub bycie przez niego kłutym. Ale co kto lubi prawda?

8/8

Allorgazmia

0
0

Jest to potrzeba fantazjowana o kimś innym, niż o osobie, z którą uprawia sie seks, gwoli osiągnięcia orgazmu. Dotyka nie tylko pary, ale także singli. W końcu każdy ma swój ideał, niektórzy tylko nie mają okazji z nim baraszkować. A może jednak mają?

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić