o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|

8 rzeczy, które musisz wiedzieć o piersiach

4 reakcje
0
0
4
Podziel się
1 z 9
Większość ma nieregularną powierzchnię
Większość ma nieregularną powierzchnię
(imgur.com)
0
0

Mastopatia to wszelkie zmiany w obrębie piersi. Na skutek zaburzeń hormonalnych powstają w piersiach zgrubienia i guzki. Okazuje się, że teraz ma ja częściej niż połowa kobiet między 20. a 50. rokiem życia.

4
0
0
bDIrwmVr
KOMENTARZE
(4)
224
4 lata temu
Mój mąż MA 66 lat i też ma!
hahh
4 lata temu
Ale mądry Kamiński skąd on to wie?
Zwieckenbauer
4 lata temu
Czy to jest ten mądry Kamiński od Alberta Einsteina?
bDIrwmVv
rita
4 lata temu
karmienie piersią nie boli skąd on bierze te informację
Najnowsze komentarze (4)
Zwieckenbauer
4 lata temu
Czy to jest ten mądry Kamiński od Alberta Einsteina?
rita
4 lata temu
karmienie piersią nie boli skąd on bierze te informację
224
4 lata temu
Mój mąż MA 66 lat i też ma!
hahh
4 lata temu
Ale mądry Kamiński skąd on to wie?
bDIrwmUZ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
9.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
bDIrwmVa
8.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
6.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
bDIrwmVb
5.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
4.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
3.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDIrwmVc
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić