Biżuteria, komórki i gry. To można kupić u Rydzyka

478
1/10

Asortyment jest zadziwiająco szeroki

Asortyment jest zadziwiająco szeroki
(PAP, Tytus Żmijewski)
0
0

Fundacja Tadeusza Rydzyka „Lux Veritatis” poza nadawaniem Telewizji Trwam, realizowaniem geologicznych prac poszukiwawczych w Toruniu, a także dostarczeniem usług telefonicznych, prowadzi również księgarnię internetową. Wbrew pierwszym skojarzeniom znajdziemy w niej znacznie więcej niż tylko modlitewniki i biografie świętych. Tadeusz Rydzyk ma dla swoich wyznawców także m.in. biżuterię, gry komputerowe i komórki.

2/10

Komórki dla początkujących

0
0

Księgarnia zachwala produkt: prosty w obsłudze telefon komórkowy ma poza podstawowymi funkcjami także kalkulator, radio, odtwarzacz muzyczny, budzik, a nawet latarkę. Przedstawiona wyżej komórka jest tylko jednym z modeli, który można kupić w księgarni katolickiej.

3/10

Obłaskawia nawet gry komputerowie

0
0

Czyżby gry komputerowe przestały być dziełem szatana? To zależy które. Na stronie księgarni Tadeusza Rydzyka nie znajdziemy takich produkcji jak GTA ani FIFA. Można za to kupić swoim milusińskim pakiet zapewniający bezpieczną biblijną rozrywkę. Są w nim gry zręcznościowe, przygodowe i quizy, dzięki którym gracze poznają Stary i Nowy Testament.

4/10

"Ciekawy pomysł na prezent"

0
0

Produkty związane z Bożym Narodzeniem i Wielkanocą są dostępne w księgarni przez cały rok. Bezsprzecznie najciekawszym z nich jest szopka bożonarodzeniowa. W tykwie. Nie można nie zgodzić się z producentem, że jest to bardzo ciekawy pomysł na prezent.

5/10

Gadżety z Peru powinny mieć osobną zakładkę

0
0

Kolorowy plecak z sympatyczną lamą dla dzieci i młodzieży. Producent niestety nie informuje, z jakich materiałów został uszyty i zastrzega, że produkty mogą różnić się od siebie np. kolorem szczegółów naszywanej aplikacji.

6/10

Peruwiański długopis też się znajdzie

0
0

Oprócz klocków, medalików i gier biblijnych, mali słuchacze Radia Maryja mogą zaopatrzyć się w księgarni w długopisy. Są kilkakrotnie droższe od produktów dostępnych w marketach z powodu oryginalnej ozdoby na skuwce - peruwiańskiej laleczki. W magazynie dostępne są blondynki, rude i niebieskowłose.

7/10

Tajemnice różańca

0
0

Poza grami komputerowymi dostępne są także klasyczne gry edukacyjne. Najciekawsza wydaje się gra o bojowej nazwie "Różańcowi odkrywcy", która uczy tajemnic różańca, pogłębia wiedzę religijną, poprawia spostrzegawczość, koncentrację i pamięć.

8/10

Prosty przekaz w prostej formie

0
0

"Jezu, Ty się tym zajmij" nie jest bynajmniej ucieczką od brania odpowiedzialności za swoje życie, ale modlitwą pomagającą w trudnych chwilach. Producent zapewnia, że przy odpowiednio silnej wierze i ufności, gumowa opaska pomaga czerpać z obiecanych przez Jezusa łask. Wśród produktów dostępnych w sklepie, są też naszyjniki.

9/10

I wszystko jasne

0
0

Po tym, jak "jechały z nami" dzieci, psy, koty i inne stworzenia, przyszedł czas na Anioła Stróża. Naklejka z informacją o ważnym pasażerze ma być świadectwem wiary, formą ewangelizowania oraz modlitwą. Ewangeliczne naklejki są "popularne w wielu krajach i warto propagować je także u nas".

10/10

Podkładka z przekazem

0
0

Kiedy samochód mamy już oblepiony naklejkami o jeżdżacych nim vipach, czas na filiżankę herbaty. Umilić ją może podstawka korkowa z sympatycznym napisem zaczerpniętym z Biblii.

Zobacz też: Rydzyk krytykuje PiS. Michał Dworczyk: TVP ma swojego prezesa

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić