Dziura na parkingu pochłonęła 14 aut

1 z 5Nowa knajpa

Obraz
© eastnews

Dziura na parkingu naleśnikarni sieci Ihop w Missisipi wchłonęła 14 aut. Lokal w Meridian działał dopiero od tygodnia.

2 z 5Olbrzymia dziura

Obraz
© eastnews

Czasem pożerasz naleśniki, czasem parking naleśnikarni pożera twoje auto - żartuje huffingtonpost.com. Patrząc na rozmiary dziury (15 na 180 metrów), powodów do śmiechu zbyt wielu nie ma.

3 z 5Bez ofiar

Obraz
© eastnews

Choć w zapadlisko wpadło przynajmniej 14 aut, nikomu nic się nie stało. Klienci ze zgrozą obserwowali zza okien, jak ich auta znikają pod ziemią.

4 z 5Olbrzymia skala

5 z 5Dlatego jadam w domu

Wybrane dla Ciebie