Akcja na dużą skalę
Krakowskie CBŚP zatrzymało 5 osób podejrzanych o związki z "gangiem kantorowców", który od końca lat 90. aż do 2007 roku terroryzował mieszkańców południa Polski. Sąd zadecydował o aresztowaniu 3 z nich.
Znaleziono wiele dowodów
Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli m.in. broń pochodzącą z głośnych zabójstw właścicieli kantorów w w Myślenicach, Piotrkowie Trybunalskim i Sosnowcu.
Po nitce do kłębka
Małopolscy śledczy nad sprawą "kantorowców" pracują już od lat. Ostatnie aresztowania to kolejne związane z gangiem, którego jeszcze nie tak dawno bało się praktycznie całe południe Polski. W 2007 r. zatrzymano w tej sprawie trzech mężczyzn podejrzewanych o działania w ramach grupy przestępczej.
Dziesiątki przestępstw
Teraz czas na sądy
W sprawie małopolskiego gangu, 5 mężczyzn usłyszało już zarzuty. Dzięki ostatnim zatrzymaniom udało się zdobyć dowody w sprawie niewykrytych dotąd przestępstw z lat 2002-2006.
Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.